reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁 We wrześniu dwie kreseczki ⏸, wysikają wszystkie wątkowe laseczki! 🍂

I tak stwierdzam ze nie bede sie jednak udzielac u was. Nie dlatego że powiedzialyscie ze sie nakrecilam i ciazy w tym cyklu nie bedzie. A wlasciwie tylko dlatego że jestem nowa to nie mam nic do powiedzenia.
 
reklama
Moim zdaniem nie zaszkodzi. To nie są leki tylko po prostu wspomagacze. Fajnie, jakbyście dorzucili płodne składniki do diety. Jeśli chcesz, mogę napisać o diecie parę słów. Ale faktycznie, jak 4 cykl to zupełnie nie ma się co spinać :)
Jeśli to niw problem to pewnie, po proszę.
Jestem jak najbardziej za świadomym staraniem się o dziecko, badaniem i ( oby nie) leczeniem się jeśli już, ale nie chce tez od razu świrować i układać sobie w głowie : na pewno coś jest nie tak. Ustaliliśmy, ze jeśli maksymalnie do końca roku nic nie wyjdzie, pójdzie na badanie nasienia. Wybacz ale ja dalej zielona w tym temacie czy takie badanie robi się w normalnym labolatorium ? Tam gdzie ja np swoje ?
 
Oj nie zgodze się z tym, że reszta jest niepotrzebna. Jest masa różnych rzeczy, które wspomagają męską płodność, wszystkie antyoksydanty jak likopen, astaksantyna, resweratrol. Dodatkowo glutation, L arginina.
Nie wiem czemu mówisz, ze roślinne ekstarkty są niepotrzebne, kiedy właśnie rośliny są częścią diety człowieka i jest to podstawa przy parametrach nasienia.
Rośliny i związki w nich zawarte powinny być dostarczane w diecie
Oj nie zgodze się z tym, że reszta jest niepotrzebna. Jest masa różnych rzeczy, które wspomagają męską płodność, wszystkie antyoksydanty jak likopen, astaksantyna, resweratrol. Dodatkowo glutation, L arginina.
Nie wiem czemu mówisz, ze roślinne ekstarkty są niepotrzebne, kiedy właśnie rośliny są częścią diety człowieka i jest to podstawa przy parametrach nasienia.
Wymieniasz składniki, które powinny uzupełniać taki preparat.

Wczoraj robiłam szeroki rekonesans w kwestii suplementów i naprawdę ciężko znaleźć preparat, który łączyłby w sobie wszystko i miał normalną cenę.

Za to wkurza mnie, gdy producenci oferują preparaty z ekstraktami z różnych roślin (nazwy teraz z głowy nie podam), w których nie ma ANI nanograma cynku, selenu, kwasu foliowego. To zwykle nabijanie ludzi w butelkę.

Co do L-argininy to aminokwas, który powinien być dostarczany w zdrowej diecie w spożywanych pokarmach.
Likopen występuje w pomidorach po obróbce cieplnej.

Suplement diety nie ma być podstawą, tylko jak jego nazwa wskazuje ma być jedynie dodatkiem do zbilansowanej diety.

I to miałam na myśli pisząc, że reszta niepotrzebna.
Tal, potrzebna, ale podstawa to zdrowe odżywianie.
 
I tak stwierdzam ze nie bede sie jednak udzielac u was. Nie dlatego że powiedzialyscie ze sie nakrecilam i ciazy w tym cyklu nie bedzie. A wlasciwie tylko dlatego że jestem nowa to nie mam nic do powiedzenia.
Przecież każda tu kiedyś była nowa. W sensie nie rozumiem czemu się obrażasz. Te testy na prawdę były negatywne. Odetchnij i próbuj dalej, w końcu się uda :-).
 
reklama
Do góry