reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁 We wrześniu dwie kreseczki ⏸, wysikają wszystkie wątkowe laseczki! 🍂

Zakropilam do niego 3 krople i trzymalam w reku patrzac na niego. Kazdy wczesniejszy test zrobil sie w mik. A ten nie chcial ruszyc z miejsca wiec dolalam do niego dopiero wtedy 4 krople.
No i wynik nadal jest negatywny. Nic to nie zmieniło niestety.
Powtórz test za 2-3 dni jeśli okresu nadal nie będzie i tyle.
 
reklama
ja go rozebralam dlatego ze nie podobalo mi sie ze przy prawidlowym jego wykonaniu on nie chcial zadzialac. Dopiero jak dodalam 4 krople. Ja nie mowie ze on jest pozytywny.
Ale po to się czeka te minuty, żeby ten mocz miał szansę się rozłożyć na części testowej paska. Nie ma co go stawiać pionowo, dolewać, trzepać nim. Sikasz, odkładasz, czekasz, zaglądasz. I tyle.
 
A sprawdziłaś czy appka poprawnie ustawiła znaczniki kreski testowej i kontrolnej na zdjęciu ;)?
Bo na oko wygląda, że niepoprawnie.
I wtedy porównuje nie to miejsce testu, które powinna.

Widzę że masz testy inne niż easyathome więc powinnaś je dodawać w zakładce „others”. Każdy test pokazuje inaczej a ta pierwsza strona jest właśnie przeznaczona dla easy at home 😉

zobacz ja na przykład robiłam po kilka dziennie żeby wyłapać pik
Dzięki dziewczyny! Nie ogarnęłam za bardzo tej apki ale już kumam 😁😁😁😁
Screenshot_2022-09-04-12-10-12-08_c117003b601ff3debd1e6b91429968c5.jpg
 
@asiasiasia , poczekaj do tej wizyty u lekarza i przestań się nakręcać.
Ten stres też powoduje, że Twoja @ się spóźnia.

A tak jak @Kylyyy1408 napisała, jakby tak każda z nas miała się nakręcać, to dawno nerwowo byśmy się wykończyły.
Każda z nas stara się już dłuuugo.
To jest Twój pierwszy cykl starań i no sorry- miałaś 30% szans.

Poczekaj na tego lekarza, powiedz, że chcesz skierowanie na badania przed planowaniem ciąży, bo w tym morzu Twoich postów wydaje mi się, że wspominałaś jedynie o badaniach TSH.
I na spokojnie💪🏻!
 
@asiasiasia , poczekaj do tej wizyty u lekarza i przestań się nakręcać.
Ten stres też powoduje, że Twoja @ się spóźnia.

A tak jak @Kylyyy1408 napisała, jakby tak każda z nas miała się nakręcać, to dawno nerwowo byśmy się wykończyły.
Każda z nas stara się już dłuuugo.
To jest Twój pierwszy cykl starań i no sorry- miałaś 30% szans.

Poczekaj na tego lekarza, powiedz, że chcesz skierowanie na badania przed planowaniem ciąży, bo w tym morzu Twoich postów wydaje mi się, że wspominałaś jedynie o badaniach TSH.
I na spokojnie💪🏻!
mialam jeszcze prolaktyne ale w 10 dc wynisila 12,25 ng/ml i wedlug norm byla prawidlowa.
 
reklama
Do góry