reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁 We wrześniu dwie kreseczki ⏸, wysikają wszystkie wątkowe laseczki! 🍂

reklama
O tak, niech przyjdzie bo tyle jęków to to forum dawno nie widziało 😁
domyslam się. Ale nie mam nawet z kim o tym pogadać. Wiesz tak zeby wprost mi to ktos w twarz powiedzial i swiruje. Moj za to jest pewny ze zaszlam w ciaze. Jutro ma urodziny i liczyl na prezent. No ale juz mu napisalam ze chyba przyjdzie okres tylko nie wiem kiedy to on do mnie ze smiechem okres srokres.
 
domyslam się. Ale nie mam nawet z kim o tym pogadać. Wiesz tak zeby wprost mi to ktos w twarz powiedzial i swiruje. Moj za to jest pewny ze zaszlam w ciaze. Jutro ma urodziny i liczyl na prezent. No ale juz mu napisalam ze chyba przyjdzie okres tylko nie wiem kiedy to on do mnie ze smiechem okres srokres.
Nie nakręcajcie się oboje. Ani Ty ani Twój partner, nie ten cykl to kolejny. Dopiero co zaczynacie. Przestań świrować, to i małpa przyjdzie lada moment 😁 to że w pierwszym cyklu wam nie wyszło o niczym nie świadczy.
 
Nie nakręcajcie się oboje. Ani Ty ani Twój partner, nie ten cykl to kolejny. Dopiero co zaczynacie. Przestań świrować, to i małpa przyjdzie lada moment 😁 to że w pierwszym cyklu wam nie wyszło o niczym nie świadczy.
tak wiem. Ale w poprzednich cyklach sie nie zabezpieczalismi i czesto szlismy na czlosc i okres przychodzil punktualnie i ciazy tez z tego nie bylo. Wiec mysle ze lipa i cykle sa bezowulacyjne.
 
Nie jeszcze nie dlatego ze nie myslelismy wczesnien o drugim dziecku. Co dziwne pierwsza cisza 9 lat temu byla wpadka przy tsh 8.
Po pierwsze ciąża to naprawdę loteria.
Po drugie zarówno Twój organizm jak i nasienie partnera mogły się "pogorszyc", warto się przebadać. Nawet tutaj na forum są dziewczyny które w pierwsza ciążę zaszły od razu a o drugą czy trzecią starają się już dlugo ... nie ma gwarancji żadnej 🤷🏽‍♀️
 
Odstawiłam dupka w pon po ujemnej becie.. okresu brak, a na teście z baby booma strumieniowym o czulosci 25 taki dość cień.. Czy ktoś może wycofać z obrotu wszystkie możliwe testy? Haha! O co chodzi.. mam dość! A po owulacji z Ovi jestem 16 i 18 dni 🤯
 
reklama

Załączniki

  • IMG_20220904_120912.jpg
    IMG_20220904_120912.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 135
Do góry