reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁 We wrześniu dwie kreseczki ⏸, wysikają wszystkie wątkowe laseczki! 🍂

reklama
No jest taka blada, ale sama już nie wiem.. przecież to niemożliwe żebym 18 sierpnia wzięła Ovitrelle, teraz w pon beta poniżej 2 a test teraz ze słaba kreską.. Nie wiem czy to możliwe, żeby tak późno doszło do zagnieżdżenia 🤷
A miałaś po Ovitrelle sprawdzone monitoringiem kiedy konkretnie pękł pęcherzyk? Wiesz kiedy była owulacja?
 
No jest taka blada, ale sama już nie wiem.. przecież to niemożliwe żebym 18 sierpnia wzięła Ovitrelle, teraz w pon beta poniżej 2 a test teraz ze słaba kreską.. Nie wiem czy to możliwe, żeby tak późno doszło do zagnieżdżenia 🤷
mi 16 dni po ovi wychodził na na testach taki cień cienia. Potem już testów nie robiłam, bo kreska powinna ciemniec, a ona była taka sama i się wkurzyłam i nie robiłam. Ostawilam dupka i okres przyszedł po 8 dniach od odstawienia, choć zwykle przychodził 2 dni od odstawienia, no ale wtedy nie brałam ovi. Nie ma co się nakręcac, czekaj na okres 😉
 
mi 16 dni po ovi wychodził na na testach taki cień cienia. Potem już testów nie robiłam, bo kreska powinna ciemniec, a ona była taka sama i się wkurzyłam i nie robiłam. Ostawilam dupka i okres przyszedł po 8 dniach od odstawienia, choć zwykle przychodził 2 dni od odstawienia, no ale wtedy nie brałam ovi. Nie ma co się nakręcac, czekaj na okres 😉
Dokładnie, czekam i się nie mogę doczekać 🤣
 
reklama
Tak, jeden był już pęknięty 19go rano, a drugi 20go pod wieczór
To czemu badałaś betę 9 dni po owulacji (skoro w poniedziałek) i na tej podstawie odstawiałaś Duphaston?
Powinnaś go zacząć brać 1-2 dni po owulacji, czyli 21-22 sierpnia i brać chociaż 10 dni.
Teoretycznie po odstawieniu Duphastonu na okres można czekać nawet tydzień i to jest ok.
Tobie na razie nie przyszedł, bo jeszcze poziom swojego naturalnego progesteronu pewnie miałaś wysoki po owulacji.

Jakby go kolejne dzień czy dwa nie było to dla spokoju sumienia pojechałabym na betę.
 
Do góry