reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁 We wrześniu dwie kreseczki ⏸, wysikają wszystkie wątkowe laseczki! 🍂

A nie! Cofam to co nspisałam! Miałam w tym cyklu, nawet śmiałam się do dziewczyn że mam PIERWSZY raz testowa po czasie... na drugi dzień ściemniała... wyglądała tak
20220819_090417.jpg
 
reklama
Po czasie nie powinno się odczytywać testów. Ale ja nigdy nie miałam kreski po czasie na babyplan, ani testowej 🧐
Wiem..ale właśnie ja też nie miałam na nich nigdy cienia..choć się poprzednimi razami ich doszukiwałam 😖. Kij tam, czekam do okresu a w razie co, to powtórzę. Zamówiłam je tym razem paskowe by ich nie rozbierać jak głupia 😂😅
 
A nie! Cofam to co nspisałam! Miałam w tym cyklu, nawet śmiałam się do dziewczyn że mam PIERWSZY raz testowa po czasie... na drugi dzień ściemniała... wyglądała tak
Zobacz załącznik 1439851
Prostując na drugi dzień zrobiłam kolejny test I już było widać cień o czasie i bez wątpliwości. Ta wyszła po ok 10 min a zdjęcie zrobiłam po ok 15 min
 
Spokojnie wg ginekologów cykl 28-34 dniowy jest cyklem regularnym. Jak spóźnia ci się okres kilka dni to nic się nie dzieje. Ja rozumiem, że się nastawiłaś w tym miesiącu, ja też w pierwszym miesiącu poważnych starań byłam przekonana że zajdę w ciąże ale nie zaszłam. Nie każdy zachodzi od razu, często i zdrowe pary zachodzą dopiero po pół roku starań. Korzystam z aplikacji yoni, pokazuje co miesiąc ile jest szans na zajście w ciąży w kolejnym mc statystycznie patrząc na inne pary które zaszły, w pierwszym miesiącu starań miałam wpisane 30 % tak jak napisała @olka11135. Statystycznie każdy ma 30% szans w jednym cyklu. Wcale nie jest to dużo… a na wywołanie okresu polecam seks, białe gacie i spodnie 😁😁
sexu niestety nie bedzie bo z moim widze sie dopiero w środe. A akuray bede po wizycie u gina.
 
W ogole bylo cos takiego ze wlalam 3 krople moczu do testu a ledwo co zapelnialy sie pola. I dodalam kolejna 4 ale nie jest test ani zalany ani nic.
 
reklama
Do góry