reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁 We wrześniu dwie kreseczki ⏸, wysikają wszystkie wątkowe laseczki! 🍂

Jesli nie jestem w ciazy a wyniki tarczycy sa dobre to jakie polecilabys mi zrobic ? Wydaje mi sie ze jestes opcykana w tym wszytskim.
 
reklama
Jesli nie jestem w ciazy a wyniki tarczycy sa dobre to jakie polecilabys mi zrobic ? Wydaje mi sie ze jestes opcykana w tym wszytskim.

Krąży tu na forum taka lista. Co prawda jest ucięty etap IV czyli immunologia ale np. według mnie to nic bo to raczej etap dla osób, które mają za sobą lata starań bez efektu (i oczywiście przebadane pozostałe etapy), poronienia itp.

Badania plodnosc.jpg
 
Prolektyne mialam badana ale tak w 10 dc bez obciazenia to pewnie nic nie znaczy mialam 12,25 ng/ml przy normie 4,79-23,30
 
Oszaleję chyba zaraz.. nie lubię się bawić w te cienie i testy po czasie, ale całkowicie wysechł i widzę ten cień 😩.. W prawdzie @ dopiero za 3 dni, ale no kuuurcze 😖. Zamówiłam ekstra testy…
Zobacz załącznik 1439849
Po czasie nie powinno się odczytywać testów. Ale ja nigdy nie miałam kreski po czasie na babyplan, ani testowej 🧐
 
Ja juz chyba nie mam sie co ludzic dzisiaj znowu zrobilam test tylko ze zrana pre-test i nic nie pokazalal. To dlaczego od 30 dc boli mnie brzuch a nie mam okresu co go przyblokowalo ;(
Niestety mi kiedyś tez zdarzały sie cykle ze opoznioną miesiaczką 10 dni, pamietam takie 2 czy 3 cykle. Im bardziej stresuje Cię ta sytuacja tym bardziej moze się przesuwać.
 
Jutro powinien konczyc mi sie @ a jeszcze sie nawet nie zaczal ;(
Spokojnie wg ginekologów cykl 28-34 dniowy jest cyklem regularnym. Jak spóźnia ci się okres kilka dni to nic się nie dzieje. Ja rozumiem, że się nastawiłaś w tym miesiącu, ja też w pierwszym miesiącu poważnych starań byłam przekonana że zajdę w ciąże ale nie zaszłam. Nie każdy zachodzi od razu, często i zdrowe pary zachodzą dopiero po pół roku starań. Korzystam z aplikacji yoni, pokazuje co miesiąc ile jest szans na zajście w ciąży w kolejnym mc statystycznie patrząc na inne pary które zaszły, w pierwszym miesiącu starań miałam wpisane 30 % tak jak napisała @olka11135. Statystycznie każdy ma 30% szans w jednym cyklu. Wcale nie jest to dużo… a na wywołanie okresu polecam seks, białe gacie i spodnie 😁😁
 
reklama
Oszaleję chyba zaraz.. nie lubię się bawić w te cienie i testy po czasie, ale całkowicie wysechł i widzę ten cień 😩.. W prawdzie @ dopiero za 3 dni, ale no kuuurcze 😖. Zamówiłam ekstra testy…
Zobacz załącznik 1439849
Jak na testową to jest całkiem gruba, ale czy widzisz ja na żywo jako różową czy szarą?
 
Ostatnia edycja:
Do góry