reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁 We wrześniu dwie kreseczki ⏸, wysikają wszystkie wątkowe laseczki! 🍂

reklama
Ja chyba do Was wrócę bo testy u mnie duś jaśniejsze, także jestem niemal pewna, ze jutrzejsza Beta nie wzrośnie, a wręcz przeciwnie poleci w dol
Nie sugeruj się wybarwianiem kreski, tyle rzeczy ma na to wplyw, ze nie zliczymy. Zrob bete, porownaj i spokojnie poczekaj na wizytę. Ja obiecalam sobie, ze zrobie tylko 4 bety, 1 dla potwierdzenia testu ale dopiero w 1 dniu miesiączki, kolejna by sprawdzić przyrost, jedna zrobie na 4 dni przed wizyta okolo 7 tyg ciąży i kolejną po 2 dniach, zeby upewnic sie co do przyrostu i koniec. Robienie ich na samym poczatku i tak mi nic nie da, bo moje do wizyty do 5 tyg wygladaly na poprawne, dopiero potem się popierdzielilo. A ile stresu bylo, i tak nic to nie zmieniło.
Dziewczyny czy na podstawie tego wykresu juz mozna wyciągnąć wnioski, kiedy była owulacja i ze do tego zapłodnienia jednak nie doszlo? Naczytalam się tyle porównałam i dalej wiem niewiele.
 

Załączniki

  • Screenshot_20220904-093114_OvuFriend.jpg
    Screenshot_20220904-093114_OvuFriend.jpg
    265,2 KB · Wyświetleń: 50
Ostatnia edycja:
Nie sugeruj się wybarwianiem kreski, tyle rzeczy ma na to wplyw, ze nie zliczymy. Zrob bete, porownaj i spokojnie poczekaj na wizytę. Ja obiecalam sobie, ze zrobie tylko 4 bety, 1 dla potwierdzenia testu ale dopiero w 1 dniu miesiączki, kolejna by sprawdzić przyrost, jedna zrobie na 4 dni przed wizyta okolo 7 tyg ciąży i kolejną po 2 dniach, zeby upewnic sie co do przyrostu i koniec. Robienie ich na samym poczatku i tak mi nic nie da, bo moje do wizyty do 5 tyg wygladaly na poprawne, dopiero potem się popierdzielilo. A ile stresu bylo, i tak nic to nie zmieniło.
Dziewczyny czy na podstawie tego wykresu juz mozna wyciągnąć wnioski, kiedy była owulacja i ze do tego zapłodnienia jednak nie doszlo? Naczytalam się tyle porównałam i dalej wiem niewiele.
Te bety w 7 tygodniu to też chyba już bez sensu bo w 7 tygodniu to już na USG będzie wszystko widać (no oprócz płci 😆)

Lepiej te kasę na betę wydać na inne badanie, z którym wejdziesz do ginekologa, np. TSH
 
Te bety w 7 tygodniu to też chyba już bez sensu bo w 7 tygodniu to już na USG będzie wszystko widać (no oprócz płci 😆)

Lepiej te kasę na betę wydać na inne badanie, z którym wejdziesz do ginekologa, np. TSH
Tzn ja bylam w okolicy 6 tyg i nie bylo nic widać, i tego sie jeszcze trzymalam ze beta zbyt niska, robilam ja po to by sie uspokoić, dlatego teraz zrobilabym ją 6 tydz + (tydz poprzedzajacy wizytę) by wiedzieć, ze musi byc widać. Ale to wynika z mojego zlego doświadczenia, każda z nas po jakimś przezyciu, na inne rzeczy zwraca uwagę niz ta druga.
 
Wczesniej kochalismy sie bez zabezpieczenia i raz na jakis czas konczylismy w srodku. Ale nie spinalismy sie. W tym cyklu zaczelismy starania na maxa sex zaraz po @ i to kilka razy potem kazdy dzien plodny oraz owulke ktora wedlug kalendarza wypadala 18 dc i po dniach plodnych wyszlo ze codziennie od 6 dc do 24 dc sie kochalismy. Potem rownież ale juz co drugi dzień. Ja mam chora tarczyce ale tak jak kilka postow dalej hormony mam wyrownane.

Zdrowa para uprawiająca regularny seks co 2-3 dni przez cały cykl ma 30% szans na zajście w danym cyklu w ciąże. Dopiero po 12 miesięcy takich cykli bez ciąży uznaje się za moment do szukania "przyczyny" i głębszych badań.

Wybacz, że to napiszę ale widzę jak się nakręcasz a to właściwie Twój pierwszy cykl a są tu dziewczyny starające się od kilku lat.

Nie wiem jaką masz fazę lutealną, ale skoro testy są negatywne, a ciąży brak to albo był to cykl bezowulacyjny, albo Ci się ta owulacja przesunęła po prostu
 
Ja juz chyba nie mam sie co ludzic dzisiaj znowu zrobilam test tylko ze zrana pre-test i nic nie pokazalal. To dlaczego od 30 dc boli mnie brzuch a nie mam okresu co go przyblokowalo ;(
 
Zdrowa para uprawiająca regularny seks co 2-3 dni przez cały cykl ma 30% szans na zajście w danym cyklu w ciąże. Dopiero po 12 miesięcy takich cykli bez ciąży uznaje się za moment do szukania "przyczyny" i głębszych badań.

Wybacz, że to napiszę ale widzę jak się nakręcasz a to właściwie Twój pierwszy cykl a są tu dziewczyny starające się od kilku lat.

Nie wiem jaką masz fazę lutealną, ale skoro testy są negatywne, a ciąży brak to albo był to cykl bezowulacyjny, albo Ci się ta owulacja przesunęła po prostu
jesli byl cykl bezowulacyjny to po raz drugi. Bo w tamtym miesiacu okres przyszedl prawidłowo 2 sierpnia ale gin w 22 dc robiac usg powiedzial ze to byl cykl bezowulacyjny ;(.
 
reklama
I masz racje nakrecam sie ogromnie poniewaz zazwyczaj okres regularny a tym razem kiedy zaczelismy sie juz starac na maxa on mi sie spoznia :(
 
Do góry