reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

🍁 We wrześniu dwie kreseczki ⏸, wysikają wszystkie wątkowe laseczki! 🍂

Nie robiłam tych badań ale bardzo dziękuje za podpowiedzi, porozmawiam o tym z lekarzem, czy są jakieś badania w tym kierunku które jeszcze powinnam zrobić ?

Generalnie diagnostyka jest bardzo długa i gdzieś tu lata lista z badaniami. Wiem, że @olka11135 wrzucała ją jakieś 8 tys razy więc pewnie ma pod ręką? 😁
Jeśli chodzi o pakiet na trombofilie to najkorzystniej wychodzi w testdna
 
reklama
Dzień dobry! Chciałabym zapytać jak wy się czujecie w te jesienne chłodne dni ? Dopadła już was jesienna chandra? Mnie już niestety tak.
Ja szczerze mówiąc nie wiem czy mogę liczyć na październikową ciąże bo już drugi raz w tym miesiącu jestem chora. 🤦‍♀️
Ja dochodzę do siebie po chorobie - niestety wrzesień nie był sprzyjający czekam na @ i działam z mężem w październiku . Pogoda mi nie przeszkadza dopóki nie pada 😜
 
Dzień dobry! Chciałabym zapytać jak wy się czujecie w te jesienne chłodne dni ? Dopadła już was jesienna chandra? Mnie już niestety tak.
Ja szczerze mówiąc nie wiem czy mogę liczyć na październikową ciąże bo już drugi raz w tym miesiącu jestem chora. 🤦‍♀️
Ulubiona pora roku!
Wreszcie nie jest tak gorąco, są grzyby w lesie, można wyciągnąć koce i herbatki, palić świeczki i delektować się ciepłem domu ❤️
Deszcz tylko mnie wkurza, ale dla grzybów wszystko! 🙉😍
 

Załączniki

  • 5751C8E9-68A1-4488-89D6-438DAADBF83C.jpeg
    5751C8E9-68A1-4488-89D6-438DAADBF83C.jpeg
    1,1 MB · Wyświetleń: 70
Dzień dobry! Chciałabym zapytać jak wy się czujecie w te jesienne chłodne dni ? Dopadła już was jesienna chandra? Mnie już niestety tak.
Ja szczerze mówiąc nie wiem czy mogę liczyć na październikową ciąże bo już drugi raz w tym miesiącu jestem chora. 🤦‍♀️
Choroba może sprzyjać zapłodnieniu według legend :D

Chandry nie miewam, choć jak długo jest pochmurno to senna się szybko robię. Ale mieszkam przy lesie, więc wystarczy wyjrzeć za okno na te wszystkie kolory i od razu raźniej!
 
reklama
Do góry