reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁 We wrześniu dwie kreseczki ⏸, wysikają wszystkie wątkowe laseczki! 🍂

reklama
Ja przycupnę póki co jako obserwator :) u mnie dziś 8 dpo i po cichu liczę jeszcze na sierpień . Jak będzie biel to 1.09 zatestuję z @Agnes4312:)
wciąż mam nadzieję, że jest/będzie 🙏🏼🙏🏼🙏🏼 dziś 8dpo także od jutra testuję 🫢
to jesteśmy na tym samym etapie cyklu :) u mnie dziś tez 8 dpo. Jestem zapsana na 31.08, ale nie wiem czy się jutro nie złamię :p , chociaż w tym cyklu nic, absolutnie nic mi nie dolega. Nic nie boli, nie ciągnie, cycki nie bolą, nic mi nie dolega kompletnie :/

:)
 
Ja przycupnę póki co jako obserwator :) u mnie dziś 8 dpo i po cichu liczę jeszcze na sierpień . Jak będzie biel to 1.09 zatestuję z @Agnes4312:)

to jesteśmy na tym samym etapie cyklu :) u mnie dziś tez 8 dpo. Jestem zapsana na 31.08, ale nie wiem czy się jutro nie złamię :p , chociaż w tym cyklu nic, absolutnie nic mi nie dolega. Nic nie boli, nie ciągnie, cycki nie bolą, nic mi nie dolega kompletnie :/

:)
No to mam nadzieję, że nie będziesz musiała się tu zapisywać 😝
 
Ja przycupnę póki co jako obserwator :) u mnie dziś 8 dpo i po cichu liczę jeszcze na sierpień . Jak będzie biel to 1.09 zatestuję z @Agnes4312:)

to jesteśmy na tym samym etapie cyklu :) u mnie dziś tez 8 dpo. Jestem zapsana na 31.08, ale nie wiem czy się jutro nie złamię :p , chociaż w tym cyklu nic, absolutnie nic mi nie dolega. Nic nie boli, nie ciągnie, cycki nie bolą, nic mi nie dolega kompletnie :/

:)
Ja się też kompletnie nie nastawiam na ten cykl ze względu na wyniki partnera, ale zawsze jakaś szansa w tym cyklu jeszcze jest 👀. Co zaobserwowałam, to niewielkie bóle prawego jajnika kilka dni po owulacji i mleczny śluz, ale co mi z tego 🤷🏼‍♀️
 
Ja się też kompletnie nie nastawiam na ten cykl ze względu na wyniki partnera, ale zawsze jakaś szansa w tym cyklu jeszcze jest 👀. Co zaobserwowałam, to niewielkie bóle prawego jajnika kilka dni po owulacji i mleczny śluz, ale co mi z tego 🤷🏼‍♀️
Jak są sexy to zawsze jest szansa :D :D :D
Kciuki :)
 
Ja przycupnę póki co jako obserwator :) u mnie dziś 8 dpo i po cichu liczę jeszcze na sierpień . Jak będzie biel to 1.09 zatestuję z @Agnes4312:)

to jesteśmy na tym samym etapie cyklu :) u mnie dziś tez 8 dpo. Jestem zapsana na 31.08, ale nie wiem czy się jutro nie złamię :p , chociaż w tym cyklu nic, absolutnie nic mi nie dolega. Nic nie boli, nie ciągnie, cycki nie bolą, nic mi nie dolega kompletnie :/

:)
może to właśnie dobry znak, ze elegancko zaskoczyło i nawet nie zrobiło żadnego zamieszania 😅🤞🏻🤞🏻🤞🏻 ja badałam wczoraj progesteron ale jeszcze nie mam wyników (7dpo) i jutro mam zbadać ponownie i chyba dorzucę betę skoro i tak się będę kłuć?? Może sobie skrócę czas oczekiwania 🫣
 
reklama
No Ty trochę tak :p 😁
Dawno nie było ani @Alabama89 ani @Erinti7
:p
Ja przyznaję bez bicia - ciężko mi ogarnąć dwa wątki. Czasem nawet nie patrzę gdzie odpisuję i co przeglądam, tylko lecę po powiadomieniach.
Poza tym ciągle mam przerwę w staraniach. Strasznie chciałabym już wrócić do gry, szkoda mi czasu ale do listopada mam okres próbny, potem też nie wiadomo na ile umowa. Dodatkowo chciałabym też grzecznościowo odczekać jakiś czas, żeby nie machnąć zaświadczeniem o ciąży po chwili od otrzymania umowy, ale po pierwsze nie wiem kiedy i czy wgl zajdę, a po drugie szkoda mi czasu.
 
Do góry