reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁 We wrześniu dwie kreseczki ⏸, wysikają wszystkie wątkowe laseczki! 🍂

reklama
Ja wstępnie 21 .09,ale wszystko zależy co gin dziś na wizycie powie, czy jest jakaś poprawa,czy jajniczki zaczęły pracę i czy będzie sens testować 🤷‍♀️
 
Bardzo chętnie do Was dołączę, obecnie jestem w 4 dc, więc zapisuje się na testowanie na pierwszy dzień jesieni 23 września 🍁🍂🍁🍂 oby był szczęśliwy ten miesiąc 🤞
 
lekarz powinien widzieć ciałko żółte. Ja miałam w maju owulację 18.05 i 20.05 na usg było widoczne ciałko żółte na prawym jajniku 😉
ja miałam owulację 21 sierpnia ale niestety ani 22, ani 24 sierpnia jeszcze ciałka żółtego nie było widać chociaż owulacja była na sto procent wiec jak coś to nie trzeba się od razu stresować 😅
 
reklama
Do góry