reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁 We wrześniu dwie kreseczki ⏸, wysikają wszystkie wątkowe laseczki! 🍂

reklama
Kobietki, ledwo fotę zrobiłam (i ta szybka w tym pinku, no nie pomagała 😅). Jak zobaczyłam temp. to od razu wystrzeliłam do łazienki 😄 Jest jedna rzecz, o której na lipcowkach pisałam (żylak powrozka nasiennego), gdzie mąż niedawno rozmawiał ze mną, że chyba pójdzie zbadać sperme, a tu taka niespodzianka 😃
Ale suuuper 😍❤️ dwie kreseczki jak byk 🤩❤️
 
Kobietki, ledwo fotę zrobiłam (i ta szybka w tym pinku, no nie pomagała 😅). Jak zobaczyłam temp. to od razu wystrzeliłam do łazienki 😄 Jest jedna rzecz, o której na lipcowkach pisałam (żylak powrozka nasiennego), gdzie mąż niedawno rozmawiał ze mną, że chyba pójdzie zbadać sperme, a tu taka niespodzianka 😃
Gratulacje 🥳🥳🥳🥳🥳
 
Kobietki, ledwo fotę zrobiłam (i ta szybka w tym pinku, no nie pomagała 😅). Jak zobaczyłam temp. to od razu wystrzeliłam do łazienki 😄 Jest jedna rzecz, o której na lipcowkach pisałam (żylak powrozka nasiennego), gdzie mąż niedawno rozmawiał ze mną, że chyba pójdzie zbadać sperme, a tu taka niespodzianka 😃
Jesssssssssuuuuuuu 🥰🥰🥰🥰 jaram się jak pochodnia tym bardziej ze mówiłaś ze nie liczysz na ten cykl i ze twoim zdaniem za mało seksu!!!!🔥🔥🔥🔥🔥🔥♥️♥️♥️♥️♥️ widzisz? Jakość nie ilosc ma znaczenieeee♥️♥️♥️♥️♥️💪💪💪💪💪💪💪
 
Jesssssssssuuuuuuu 🥰🥰🥰🥰 jaram się jak pochodnia tym bardziej ze mówiłaś ze nie liczysz na ten cykl i ze twoim zdaniem za mało seksu!!!!🔥🔥🔥🔥🔥🔥♥️♥️♥️♥️♥️ widzisz? Jakość nie ilosc ma znaczenieeee♥️♥️♥️♥️♥️💪💪💪💪💪💪💪

Noe dziwię się 🥰🥰🥰
Tak, dokładnie, a już w ogóle, jak zobaczyłam ten spadek, już total rezygnacja 😆 Maz to w ogóle mega się zdziwi, że udało się, bo chciał iść już badać sperme, bo bal się, że on jest bezpłodny przez ten żylak...
 
reklama
Nie będę już tak Wam tu zaśmiecać, ale pozwólcie, że będę w ciszy czekać na Wasze info i lajkami wspierać...? Czekam na same pozytywne wiadomości od Was. Kciuki mocne nie tylko za testy, ale i za wszelkie działania, które doprowadza Was, że będą te II kreski 😘🤞🤞🤞
 
Do góry