reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁 We wrześniu dwie kreseczki ⏸, wysikają wszystkie wątkowe laseczki! 🍂

reklama
Hej dziewczyny! Jestem tu nowa... mam zamiar dołączyć do Was w testowaniu ale dopiero w październiku, bo jeszcze przed owu jestem. 😊

Długo się juz staracie?
Cześć. Na ten moment mamy wątek wrześniowy jeśli chodzi o testowanie, ale zapewne pod koniec miesiąca powstanie wątek październikowy do testowania, bo zawsze jesteśmy do końca miesiąca na tym wątku żeby wspierać testowanie do ostatniej dziewczyny. Jeśli chodzi o staranie, mogę powiedzieć, że większość dziewczyn to bardzo doświadczone staraczk z niesamowita wiedza, pojawiają się też jakieś osoby które zaczynają swoją historię, ale dużo osób tu się boryka z problemami z zajściem przez nawet kilka lat, albo sa po cp, biochemach itd. Ja mogę osobiście powiedzieć, że staram się w stosunku do większości dziewczyn krótko.
 
Dziewczyny, dziś patrzę na mój kalendarzyk i może będzie szansa, że 2 raz w tym mce jeszcze będę mogła za testować, na razie się nie wpisuje, bo nie wiem jak tym razem bd wyglądać cykl, bo każdy inny, na razie ze średniej pokazuje mi owulację na 22.09 i o ile już będzie 🤷‍♀️, ale mam 26.09 wizytę u ginekologa, jeśli potwierdzi, że była to wpisze się jeszcze na 30😁
 
Kobietki, ledwo fotę zrobiłam (i ta szybka w tym pinku, no nie pomagała 😅). Jak zobaczyłam temp. to od razu wystrzeliłam do łazienki 😄 Jest jedna rzecz, o której na lipcowkach pisałam (żylak powrozka nasiennego), gdzie mąż niedawno rozmawiał ze mną, że chyba pójdzie zbadać sperme, a tu taka niespodzianka 😃
 

Załączniki

  • 98ce2524-624d-4dc6-98b9-397b71a3507f.jpeg
    98ce2524-624d-4dc6-98b9-397b71a3507f.jpeg
    96,7 KB · Wyświetleń: 164
  • Screenshot_20220914-061417_My Calendar.jpg
    Screenshot_20220914-061417_My Calendar.jpg
    140,6 KB · Wyświetleń: 161
Kobietki, ledwo fotę zrobiłam (i ta szybka w tym pinku, no nie pomagała 😅). Jak zobaczyłam temp. to od razu wystrzeliłam do łazienki 😄 Jest jedna rzecz, o której na lipcowkach pisałam (żylak powrozka nasiennego), gdzie mąż niedawno rozmawiał ze mną, że chyba pójdzie zbadać sperme, a tu taka niespodzianka 😃
pięknie 😍
Kiedy beta
 
Kobietki, ledwo fotę zrobiłam (i ta szybka w tym pinku, no nie pomagała 😅). Jak zobaczyłam temp. to od razu wystrzeliłam do łazienki 😄 Jest jedna rzecz, o której na lipcowkach pisałam (żylak powrozka nasiennego), gdzie mąż niedawno rozmawiał ze mną, że chyba pójdzie zbadać sperme, a tu taka niespodzianka 😃
Jaka piękna krecha, widzę ją pięknie! Gratulacje!
 
Hej dziewczyny! Jestem tu nowa... mam zamiar dołączyć do Was w testowaniu ale dopiero w październiku, bo jeszcze przed owu jestem. 😊

Długo się juz staracie?

Z poprzednim partnerem już nie pamiętam ale z 7 lat- 0 ciąż (los mnie uchronił 😂)
Z obecnym prawie 4 lata no tak licząc skrupulatnie to 3 i pół - 4 ciążę wszystkie stracone
 
Z poprzednim partnerem już nie pamiętam ale z 7 lat- 0 ciąż (los mnie uchronił 😂)
Z obecnym prawie 4 lata no tak licząc skrupulatnie to 3 i pół - 4 ciążę wszystkie stracone
Rozumiem, dlatego rozumiem podejście do bety... Ja nie miałam takich sytuacji i oby tym razem też było tak, jak przy każdej ciazy, bo też wiek swoje może zrobić. Nie czuje teraz takiej potrzeby, żeby chodzić na betę. Spokojnie będę czekać na wizytę, chyba że, jak pisałam, zacznie się coś dziać... Chcę być pozytywnej myśli 😊
 
reklama
Rozumiem, dlatego rozumiem podejście do bety... Ja nie miałam takich sytuacji i oby tym razem też było tak, jak przy każdej ciazy, bo też wiek swoje może zrobić. Nie czuje teraz takiej potrzeby, żeby chodzić na betę. Spokojnie będę czekać na wizytę, chyba że, jak pisałam, zacznie się coś dziać... Chcę być pozytywnej myśli 😊

To była odpowiedź na pytanie nowej koleżanki😉
 
Do góry