reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁 We wrześniu dwie kreseczki ⏸, wysikają wszystkie wątkowe laseczki! 🍂

Horien medical, paskowe, kupuje na allegro, 50 szt około 35 zł :)
Tamte pewnie są okej, po prostu mi nie podpasowały. ;)
Ja lubię robić kilka dziennie albo przynajmniej mieć komfort, że mam ich dużo i w każdej chwili mogę go zrobić i nie będzie mi szkoda, bo drogie. Pokrętne myślenie, wiem 🤭
Piona ✋ ja mam takie samo myślenie :D
 
reklama
Horien medical, paskowe, kupuje na allegro, 50 szt około 35 zł :)
Tamte pewnie są okej, po prostu mi nie podpasowały. ;)
Ja lubię robić kilka dziennie albo przynajmniej mieć komfort, że mam ich dużo i w każdej chwili mogę go zrobić i nie będzie mi szkoda, bo drogie. Pokrętne myślenie, wiem 🤭
do mnie dziś przyszło 10 tych testów z horienmedical. Już w sumie ich kiedyś używałam i był spoko
 
Hej! Mały update ode mnie :)
Mam histeroskopie zaplanowaną na 22 listopada (wspaniały nfz)
Dziś mam 21dc. Lekarak mówi, żę owu nie było, na prawym jajniorze pęcherzyk 20mm, endo 15,8mm.
Czyli pewnie cykl bezowulacyjny, co jest dla mnie zaskoczeniem, bo raczej zawsze jak sprawdzałam miałam owu.
Jeszcze oczywiście przyszło mi do głowy, że pomyliło się lekarce ciałko żółte z pęcherzykiem na jajniku. Płynu w zatoce brak.
Chyba bym wolała żyć w błogiej "świadomości", że miałam owu według apki. A tak to nie wiem nawet co myśleć
A szansa na to że owu będzie jutro nie ma?
 
reklama
U mnie planowany dzień miesiączki się przesunie. Prawdopodobnie zaczyna mi się owulacja, bo czuję TEN ból xD ewentualnie bedzie jutro... chociaż owulaki w tym miesiącu mi świrowały i żaden nie pokazał peaku. Fakt, że dużo piłam i często sikałam. Hmm zobaczymy co przyniesie koniec miesiąca. Na monitoring nie mam w tym miesiącu szans, ale za jakiś tydzień proga sobie zbadam, bo mam możliwość praktycznie za grosze.
 
Do góry