reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁 We wrześniu dwie kreseczki ⏸, wysikają wszystkie wątkowe laseczki! 🍂

reklama
Pozwolę sobie wrzucić jak wyglądały moje testy owulacyjne w tym cyklu. Jak widzisz- nawet z praktycznie białego może się zrobić szybko ciemny a później też szybko zrobić jasny więc testując jeden raz dziennie czasami można przegapić. 😉

U mnie od poniedziałku jasne są dziś odrobinkę ciemniejszy, testuje 3 razy dnia, czekam na owu wg kalendarza ma być dziś/ jutro a wg flo wczoraj była😆 także z objawów jakie mam to owu będzie może w niedzielę albo i dalej 🤔🤔🤔🤔 chyba że testy nagle ściemnieją i oby bo mam tylko 2 jeszcze 😔😔😔😔
Mąż obiecał że kupi po pracy ale jak go znam to zapomni albo znowu będą braki w aptekach ...
 
Nie za wczesnie ten test?
Do okresu jeszcze trochę, 18 powinnam dostac:/

A w jaki sposób potwierdziłaś owulacje?
Generalnie 7 dni po owulacji to oczywiście za wcześnie na test, ale też za wcześnie na objawy ciąży. Nie można ich mieć bez pozytywnego testu, to po prostu nierozerwalna para. Dlatego jeśli wydaje Ci się, że Twoje odmienne samopoczucie jest związane z ciążą to test to albo potwierdzi albo wykluczy.
Jeśli obliczyłaś sobie owulacje tylko na podstawie kalendarzyka to równie dobrze możesz być i 12 dni po owulacji i wtedy w ogóle nie jest za wcześnie na test
 
U mnie od poniedziałku jasne są dziś odrobinkę ciemniejszy, testuje 3 razy dnia, czekam na owu wg kalendarza ma być dziś/ jutro a wg flo wczoraj była😆 także z objawów jakie mam to owu będzie może w niedzielę albo i dalej 🤔🤔🤔🤔 chyba że testy nagle ściemnieją i oby bo mam tylko 2 jeszcze 😔😔😔😔
Mąż obiecał że kupi po pracy ale jak go znam to zapomni albo znowu będą braki w aptekach ...
Ja właśnie stwiedzialam, że też dokupię tych testów :D faktycznie czasami robiąc jeden w ciągu dnia można przegapić ten moment
 
U mnie od poniedziałku jasne są dziś odrobinkę ciemniejszy, testuje 3 razy dnia, czekam na owu wg kalendarza ma być dziś/ jutro a wg flo wczoraj była😆 także z objawów jakie mam to owu będzie może w niedzielę albo i dalej 🤔🤔🤔🤔 chyba że testy nagle ściemnieją i oby bo mam tylko 2 jeszcze 😔😔😔😔
Mąż obiecał że kupi po pracy ale jak go znam to zapomni albo znowu będą braki w aptekach ...
Spójrz, tak u mnie wyglądał cykl w styczniu. Niestety nie mam innych cykli kiedy wstawiałam prawie wszystkie testy wiec pokazuje stary. W dniach kiedy nie były wstawiane testy były poprostu zupełnie białe i nie mogłam tego złapać na zdj. Widzisz jak często były kreski a nagle były jaśniejsze? 😅
 

Załączniki

  • Screenshot_20220909-103629_Premom.jpg
    Screenshot_20220909-103629_Premom.jpg
    231,5 KB · Wyświetleń: 44
Spójrz, tak u mnie wyglądał cykl w styczniu. Niestety nie mam innych cykli kiedy wstawiałam prawie wszystkie testy wiec pokazuje stary. W dniach kiedy nie były wstawiane testy były poprostu zupełnie białe i nie mogłam tego złapać na zdj. Widzisz jak często były kreski a nagle były jaśniejsze? 😅

Oj muszę dokupić testów 🤣🤣🤣🤣
W przyszłym miesiącu kupuje 50 😆😆😆
Ja się trochę martwiłam że 15dc a testy jasne jak nie wiem co ... W premom pokazuje 0.2 wynik....
Ale pewnie będzie później owu i dlatego... O ile będzie 🤣🤣🤣
Zużyłam już 15 testów a gdzie tam koniec 🤔
 
Oj muszę dokupić testów 🤣🤣🤣🤣
W przyszłym miesiącu kupuje 50 😆😆😆
Ja się trochę martwiłam że 15dc a testy jasne jak nie wiem co ... W premom pokazuje 0.2 wynik....
Ale pewnie będzie później owu i dlatego... O ile będzie 🤣🤣🤣
Zużyłam już 15 testów a gdzie tam koniec 🤔
U mnie w tym cyklu w styczniu owulacja się przesunęła i była dopiero w 23 dniu cyklu (miałam USG dzień po piku dlatego wiem, że była) dlatego tak dużo testów poszło. 😅
 
reklama
Do góry