reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁 We wrześniu dwie kreseczki ⏸, wysikają wszystkie wątkowe laseczki! 🍂

Hej. Wiecie co glupio mi za wczoraj Przepraszam Was wszystkie. Strasznie dziwnie podeszlam do tematu. Z natury jestem bardzo emocjonalna osoba. A w tamtym miesiacu uslyszlam od jednego z ginekologow w 21 dc ze nie mam owulacji i tak naprawde mam 3 miesiace zeby zajsc w ciaze bez wspomagania itp. to rozwaliło mi głowę. Dzis zrobilam test rano ale czulosci 25. Niestety negatywny widac tylko kreske testowa białą a nadal nie mam @. Chcialabym juz go dostać bo ciagnie mnie jajnik z prawej strony mam duzo przeźroczystego sluzu a @ dalej nie widać. Ginekolog dopiero w środę. Poprostu jestem wystraszona tym wszystkim. Mimo ze to pierwszy cykl starań. Jeszcze raz Was bardzo przepraszam. Czy mogę z wami zostać ? I poczekać do tej @.
I takie zachowanie szanuje❤️
Rozumiem emocje, które tobą szargają ❤️
 
reklama
I takie zachowanie szanuje❤️
Rozumiem emocje, które tobą szargają ❤️
Tak jak juz mowilam jestem bardzo emocjonalna. Nie wiem co mam zrobic zeby troszke odpuscic j przystopować. Nawet na zywo nie mam z kim o tym porozmawiać. Probowalam z moja mamą ale ona nie rozumie tego urodzila 3 dzieci bez problemu. I tak zostaje sama sobie. Moj tez jest nakrecony za kazdym razem pewnie bedzie nastawiony ze to juz ten dzien itp.
 
Hej. Wiecie co glupio mi za wczoraj Przepraszam Was wszystkie. Strasznie dziwnie podeszlam do tematu. Z natury jestem bardzo emocjonalna osoba. A w tamtym miesiacu uslyszlam od jednego z ginekologow w 21 dc ze nie mam owulacji i tak naprawde mam 3 miesiace zeby zajsc w ciaze bez wspomagania itp. to rozwaliło mi głowę. Dzis zrobilam test rano ale czulosci 25. Niestety negatywny widac tylko kreske testowa białą a nadal nie mam @. Chcialabym juz go dostać bo ciagnie mnie jajnik z prawej strony mam duzo przeźroczystego sluzu a @ dalej nie widać. Ginekolog dopiero w środę. Poprostu jestem wystraszona tym wszystkim. Mimo ze to pierwszy cykl starań. Jeszcze raz Was bardzo przepraszam. Czy mogę z wami zostać ? I poczekać do tej @.
Środa jest już za dwa dni,
Lekarz sprawdzi, oceni.
Pewnie Ci duphaston da
By ta wredna miesiączka
Przyszła w końcu jak należy
No bo przecież Ci zależy
Żeby cyklu był koniec
I można do przodu biec 😌
 
Środa jest już za dwa dni,
Lekarz sprawdzi, oceni.
Pewnie Ci duphaston da
By ta wredna miesiączka
Przyszła w końcu jak należy
No bo przecież Ci zależy
Żeby cyklu był koniec
I można do przodu biec 😌
Bardzo mi zalezy na tym zeby to byl juz koniec. Mam w domu duphaston ale nie wiem czy to dobrze zeby samej go wziąć. Kiedys bralam 2 razy po 1 tabletce.
 
Według mnie strata ciąży i dziecka to najgorsze co może się kobiecie przytrafić.
Ból że nie można zajść jest czymś złym, ciężko się pogodzić, ale strate nie można z niczym porównać. Sama nigdy jeszcze nie utraciłam ciąży( chociaż było blisko) i nie mogę powiedzieć nic w tym temacie z własnego doświadczenia, więc mówię tylko że chyba lepiej nie być w ciąży niż być i ja stracić nie zależnie na jak wczesnym etapie . Oczywiście nie chodzi mi tu o zajście i donoszenie ciąży i poród bo nie o tym tu mowa.
Moim zdaniem tutaj nie chodzi o to co jest gorsze. Dla każdego będzie gorsze coś innego. Tutaj chodzi o to, ze co poniektórzy nie maja taktu i refleksji. Uczucia zarówno te pozytywne jak i negatywne, nasze bole, cierpienia i straty nie podlegają licytacji i konkursowi, które jest gorsze. I wmawianie komuś ze ma gorzej niż ktoś inny jest kompletnym idiotyzmem i egoizmem.
A jeszcze w sytuacji, kiedy samemu siedzi się na dupce i nie robi za bardzo nic🤷‍♀️
Ja przeżywam swój co miesięczny okres, płacze ze się nie udaje, albo czasem to już jest mi obojętne ale tez pamietam jak @olka11135 miala cp a potem @Bibi89 no nie chciałabym tego przeżyć nigdy w życiu. Pamietam jak Ola pisała, ze ktoś musi chyba kreski przejąć czy założyć bo ona złe względu na swój stan zdrowia nie da rady i przez kilka dni nie było z nią kontaktu. Albo (chyba dobrze pamietam ze to była Bibi) jak trafiła do szpitala z cp, po tym jak w końcu udało jej soe zajść i zastanawiała się czy brać ten lek czy usuwać jajowod jak bedzie mieć wybór ( chyba tak to było) ja byłam posrana ze strachu. I mam prawo mówic, ze mam gorzej ?
 
reklama
Hej. Wiecie co glupio mi za wczoraj Przepraszam Was wszystkie. Strasznie dziwnie podeszlam do tematu. Z natury jestem bardzo emocjonalna osoba. A w tamtym miesiacu uslyszlam od jednego z ginekologow w 21 dc ze nie mam owulacji i tak naprawde mam 3 miesiace zeby zajsc w ciaze bez wspomagania itp. to rozwaliło mi głowę. Dzis zrobilam test rano ale czulosci 25. Niestety negatywny widac tylko kreske testowa białą a nadal nie mam @. Chcialabym juz go dostać bo ciagnie mnie jajnik z prawej strony mam duzo przeźroczystego sluzu a @ dalej nie widać. Ginekolog dopiero w środę. Poprostu jestem wystraszona tym wszystkim. Mimo ze to pierwszy cykl starań. Jeszcze raz Was bardzo przepraszam. Czy mogę z wami zostać ? I poczekać do tej @.
Jasne, że możesz :)
To ja się też przyznam, że tylko podczytując te różne wątki od jakiegoś czasu zawsze kibicowałam każdej z Was, ale tak najbardziej myślami byłam przy @LadyCaro i @Nel331.
Mam nadzieję, że szybko szczęście się uśmiechnie i do Was :)
O matko, jak mi miło! Kochana ❤️ I ja trzymam kciuki za Ciebie i wszystkie dziewczyny ❤️
 
Do góry