reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁 We wrześniu dwie kreseczki ⏸, wysikają wszystkie wątkowe laseczki! 🍂

Sorry nie zauważyłam 🙈 ale jakbyś zrobiła na przykład jutro to tez będzie ok, jeśli ma tylko wykazać czy owu była. Przed owu poziom proga jest baaaaaardzo niski. Niemniej - nie namawiam na sile, nic to nie zmieni 😉
Nie będę się wygłupiać 🙈 ale jak tylko cokolwiek test pokaże to lecę na betę i proga
 
reklama
Moim zdaniem za te suchość odpowiada presja, nam tez sie zdarza, ale rzadko...np seks 5 dzień z rzędu to juz w głowie mam ze bardziej dla prokreacji to niz dla samej przyjemności. 🙈🤯🤪

Też mi się tak wydaje. Nigdy wcześniej nie było 1-2 tyg przerwy miedzy stosunkami a ostatnio do tego doszło że jakoś nie mam ochoty. Wcześniej tylko pomyślałam o seksie i od razu mokro było na dole ... Teraz ... Susza ... Na pewno to przez to że staramy się o dziecko. Zawsze po płodnych dniach mówię sobie że to ostatni cykl tak na " przymus" inne będą tylko dla przyjemności ale jakoś nie wychodzi. W tym mam nadzieję że się uda tak dla przyjemności ale co wyjdzie to nie wiem... Bo tak to nigdy nie dochodzę, czekam aż mąż skończy i idę spać ..
 
Dziewczyny, pisałyście o tym, że babyplan jest spoko testem ciążowym, a co z ich owulakami? Obrażam się na Testeo i szukam alternatywy :)
 
Też mi się tak wydaje. Nigdy wcześniej nie było 1-2 tyg przerwy miedzy stosunkami a ostatnio do tego doszło że jakoś nie mam ochoty. Wcześniej tylko pomyślałam o seksie i od razu mokro było na dole ... Teraz ... Susza ... Na pewno to przez to że staramy się o dziecko. Zawsze po płodnych dniach mówię sobie że to ostatni cykl tak na " przymus" inne będą tylko dla przyjemności ale jakoś nie wychodzi. W tym mam nadzieję że się uda tak dla przyjemności ale co wyjdzie to nie wiem... Bo tak to nigdy nie dochodzę, czekam aż mąż skończy i idę spać ..

A 5 dni z rzędu mój mąż by nie dał rady 😆😆😆 jak było kiedyś przez 7 dni to mówił że " zwiędł mu już chyba na amen" 😆😆
 
Myślałam, że to nie kółko wzajemnej adoracji bawcie się dalej, wg mnie to nie to samo , strata u nic kompetltnie brak

Nie ma tu kółka wzajemnej adoracji, ale skoro w wątku na którym jest masa dziewczyn nawet po kilku poronieniach piszesz, że to nic takiego i bez przesady bo brak ciąży jest gorszy no to nie wiem czego się spodziewasz?

Czy możesz czuć się źle z tego powodu? Oczywiście, że tak. Nie zachodzenie w ciąże też jest trudne, jakby nie patrzeć sama staram się o ciąże 14 miesiąc i nie jest to dla mnie łatwe.
Nie zmienia to faktu, że nie chciałabym po raz kolejny przechodzić tego co przechodziłam w grudniu 2021/styczniu 2022. Nie chciałabym mieć poczucia, że 15 października to "mój dzień". Nie chciałabym myśleć, że moje dziecko zaraz by kończyło 3 tygodnie, nie chciałabym myśleć jak by wyglądało, czy już by się uśmiechało, do kogo było by podobne - nawet jak zajdę w ciąże i ją donoszę i to i tak nie zmieni faktu, że miałam dziecko które umarło, nawet jeżeli dla wielu to był zlepek komórek (notabene sama tak myślę, bo moje poglądy są skrajnie lewicowe) i wolałabym nie zachodzić w te ciąże i po prostu mieć nadzieję na in vitro czy adopcję. Kiedy Tobie się uda zajść w ciąże (z tego co pamiętam, nie macie nawet podstawowego badania nasienia) to powiesz u lekarza/położnej ciąża 1. Ja będę musiała powiedzieć 4.

"Tyle o sobie wiemy na ile nas sprawdzono"
 
W tym cyklu nie mowiłam nic o dniach płodnych bo sama nie wiedziałam kiedy dokładnie one wypadną...i jakoś tak ładnie ten nasz seks wypadł na wykresie, z czego moze 2 razy były takie bardzo pod presją a nie sądzę, zeby wtedy była owulacja nawet. Zobaczymy z mężem co nam ten wrzesień przyniesie, czy dostanie mąż spozniony prezent urodzinowy i najlepszy prezent z tego, seks tylko dla samej przyjemności 🤣😂🤪🥰
 
W tym cyklu nie mowiłam nic o dniach płodnych bo sama nie wiedziałam kiedy dokładnie one wypadną...i jakoś tak ładnie ten nasz seks wypadł na wykresie, z czego moze 2 razy były takie bardzo pod presją a nie sądzę, zeby wtedy była owulacja nawet. Zobaczymy z mężem co nam ten wrzesień przyniesie, czy dostanie mąż spozniony orezent urodzinowy i najlepszy prezent z tego, seks tylko dla samej przyjemności 🤣😂🤪🥰
u nas w tym cyklu seks niby w dobrym czasie,ale tez bez presji, dawno nie czulam takiego luzu 😍 ale przyszly mi juz pinki i tak mnie korci ... a prawdopodobnie jest dopiero 7 dpo :(
 
reklama
Dziewczyny, pisałyście o tym, że babyplan jest spoko testem ciążowym, a co z ich owulakami? Obrażam się na Testeo i szukam alternatywy :)

Babyplan nie używałam. Moją miłością są easyathome. Miałam tez mommed i jakiejś innej randomowej firmy ale na żadnych peak tak ładnie nie wychodzi jak właśnie na easyathome
 
Do góry