reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁 We wrześniu dwie kreseczki ⏸, wysikają wszystkie wątkowe laseczki! 🍂

reklama
to powodzonka! 😉
A czemu aż od października? Jakie masz nastawienie?
Bo byłam w ciąży i miałam tachykardie a potem wyszła wada serca u synka , w maju urodziłam ale po 12 dniach zmarł ...to jest mój pierwszy cykl po połogu więc podchodzę spokojnie , byłoby zbyt piękne aby się teraz udało ;)

A do pracy z jednej strony mi się chce bo wyjdę do ludzi a z drugiej strony jestem przerażona 😅
 
Bo byłam w ciąży i miałam tachykardie a potem wyszła wada serca u synka , w maju urodziłam ale po 12 dniach zmarł ...to jest mój pierwszy cykl po połogu więc podchodzę spokojnie , byłoby zbyt piękne aby się teraz udało ;)

A do pracy z jednej strony mi się chce bo wyjdę do ludzi a z drugiej strony jestem przerażona 😅
o matko, tak strasznie mi przykro 😭
nie wyobrażam sobie, co czułaś...
Ważne, że się podniosłas na tyle, żeby walczyć dalej i w miarę funkcjonować w normalnym życiu. Trzymam kciuki za pierwszy dzień w pracy 😘
 
Bo byłam w ciąży i miałam tachykardie a potem wyszła wada serca u synka , w maju urodziłam ale po 12 dniach zmarł ...to jest mój pierwszy cykl po połogu więc podchodzę spokojnie , byłoby zbyt piękne aby się teraz udało ;)

A do pracy z jednej strony mi się chce bo wyjdę do ludzi a z drugiej strony jestem przerażona 😅

Strasznie Wam współczuję. Wiem że to tylko słowa.
Nie wyobrażam sobie Twojego bólu po śmierci dziecka. 😔
Ogromna tragedia.
Mam nadzieję, że jak najszybciej Ci się uda zajść i niedługo będziesz tulić swojego zdrowego bobaska ❤️
 
A w obu przypadkach badalas w tym samym dniu cyklu?
Napewno nie. Za pierwszym razem jakoś na początku cyklu, a za drugim zadzwoniła do mnie rejestratorka ze endo zalecił ponowne badanie i wpadłam z biegu, byle na godzine 10. Także o tej samej porze dnia napewno tak, ale dc to na 100% przypadkowy był
 
Napewno nie. Za pierwszym razem jakoś na początku cyklu, a za drugim zadzwoniła do mnie rejestratorka ze endo zalecił ponowne badanie i wpadłam z biegu, byle na godzine 10. Także o tej samej porze dnia napewno tak, ale dc to na 100% przypadkowy był
Prolaktyna jest bardzo wrażliwym badaniem i trzeba zachować wszystkie zasady przed. Czyli dzień przed nie uprawiać seksu, wyspać się, nie spieszyć, nie denerwować, nie stymulować sutków (nawet myjąc się). Więc jak na badanie zrobione z doskoku to wyniki masz bardzo ładne ;-).
 
Miałyście może ten żel? Zastanawiam się nad tym albo nad moim starym żelem conceive plus....
Pomożecie podjąć decyzję ? 🤔🤔🤔
 

Załączniki

  • 917b6f70-9463-4018-88ba-ef9c6c0cbf92.jpeg
    917b6f70-9463-4018-88ba-ef9c6c0cbf92.jpeg
    27,5 KB · Wyświetleń: 50
reklama
Do góry