reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy - wyprawka dla maluszków!

Post osobny bo nie mogę dodać więcej zdiecic ;) zdiecia słabej jakości bo robione tabletem
 

Załączniki

  • 20160806_104827.jpg
    20160806_104827.jpg
    208,6 KB · Wyświetleń: 87
  • 20160806_104258.jpg
    20160806_104258.jpg
    195,9 KB · Wyświetleń: 91
reklama
Linka jaki masz termomentr? :-)
A co do zakupow to rewelacja :-D

Pytalas o to okrycie do fotelika ja dostałam coś takiego ale nóżki są razem :-) I M otworek na ten pas miedź nóżkami :-) wydaje mi się super rozwiązaniem na wyjścia szybkie :)
Co do kombinezonu jeden cieńszy mam 62, a drugi grubszy 62-68. Oba kupowane w lumpie więc nie wybrzydzam :)
W razie co mam jeszcze dwa śpiworki :)
 
Miła gros mikrolife mam taki do czoła przykładany na 3 sekundy i do ucha wkładka w jednym , fajny jest mały i ostatnio jak moi mieli graczkę wytestowany dobrze mierzy :)
 
Miła gros mikrolife mam taki do czoła przykładany na 3 sekundy i do ucha wkładka w jednym , fajny jest mały i ostatnio jak moi mieli graczkę wytestowany dobrze mierzy :)
Dziękuję ślicznie :-) widziałam że masz masz maltan na brodawki, dostałam od Ciotki bardzo ja chwalila A jakie jest Twoje wrażenie ? :-)
 
Milagros ja używałam Maltan i takie o. Jak miałam popękane sutki w pierwszych dniach to pomogło dopiero karmienie w osłonkach i smarowanie swoim mlekiem, bo inaczej krew lała sie jednocześnie z mlekiem, a dziecko krwi nie trawi i wymiotuje i trzeba bardzo uważać na to.
Ale teraz już jest jakaś nowa maść Madeli - ponoć super . Wtedy jeszcze jej nie było.

Linka fajne to to ze smyka.
Ja w foteliku w samochodzie miałam śpiworek z otworami na pasy. Kupiłam za 50zl na allegro. Pozyczylam koleżance. Musze jej się przypomnieć.
Na wyjście ze szpitala tez mam polarkowy pajac 62 po Zu oczywiście i jak będzie bardzo zimno to ten śpiworek.

Jestem w 27 tygodniu ciąży
 
Joasia A jakie kapturki polecasz do karmienia? Patrzyłam ostatnio w sklepie ale nie wiedziałam na co zwrócić uwagę.
 
Milagros najlepiej na rozmiar. Ja mialam gratis z laktatorem z aventu uniwersalne, ale są za duże w stosunku do sutków. Mąż poleciał mi kupić jak już potrzebowałam rozmiar s. I teraz też zamówilam juz avent rozmiar s.

Jestem w 27 tygodniu ciąży
 
reklama
Dziewczyny osłonki to masakra na sutki - dziecko potem piersi nie nauczy sie dobrze łapać - co do piersi to najlepsza lanolina z medeli była jakas maść dosc droga ale ratowała sutki znajdę nazwę to podam. Purelan 100 medeli
Mnie położne próbowały wmówić w szpitalu ze mam za małe sutki do karmienia bo jednej piersi nie chciał brać i owszem próbowałam mu dawać przez kaputerk ale nie zasypał sie za dobrze , a jak przy piersi to nauczył
Sie w końcu i nie mieliśmy problemu z kp...

Link śpiworek śliczny ale tez myśle ze bardziej praktyczny ten co nóżki ma razem tzn tak mi sie wydaje :) mieliśmy taki co prawda ale nie używaliśmy :)

Maz przywiózł wczoraj od znajomych 2 kartony ciuchów naszych i ich jeszcze musze to przeprać ale myśle
Ze jak cos bede kupować to raczej dla przyjemności niz z potrzeby bo jest tego od groma na rozmiary od 56 do 74...


2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
Do góry