reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wątek zakupowy - wyprawka dla maluszków!

Em Ka ja stosowałam osłonki do czasu zaleczenia i nie było potem problemu z karmieniem, a karmiłam 25 miesięcy, dlatego na wszelki wypadek wolę mieć, choć mam nadzieje, że cyce to już jednak zahartowane są teraz.
 
reklama
Moje nie :) sa wrażliwe na dotyk jak nigdy - w ogole tez juz widze ze siara mi zatyka kanaliki ...


2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
DziewcZyny jak rozpoznać ta siare? Co do wrażliwości, moje to tragedia, czasami dotykajaca koszula nocna mnie boli i mam wrażenie że sutki sa wręcz sine :/
 
Linka ale szał ;)
Co do maści ja też miałam maltan i nic a purelan 100 cuda działała to jest właśnie chyba 100procent lanolina

Ja na olx właśnie gruby kombinezon ma zimę wyhaczylam za 35zl więc biorę :d

Dziewczyny a czy któraś miała styczność z łóżkiem kura z Ikei i może coś na jego temat powiedzieć?
Emka a Ty chyba zamawiałas takie z szuflada, jak się sprawdza?

Doszłam dziś do wniosku że chyba odpuszczę kolyske która bym z pokoju do pokoju przewozila tylko w salonie postawie turystyczne na noce żeby z nami spała a w dziecięcym dla małej łóżeczko a dla Julka kupię łóżko. Bo min 200zl za kolyske to jednak dużo wolę to dołożyć do łóżka. Teraz nie wiem czy kura czy z szuflada
 
Linka piękne zakupy, zaszalałaś:happy: Zazdroszczę skompletowanej wyprawki.

Jeśli chodzi o osłonki to one uratowały moje kp Zosi. Niestety w szpitalu dokarmiali ją na potęgę, w szpitalu jeszcze doiła cyca. Wróciłyśmy do domu i dziecko jakby zapomniało jak ma złapać sutek:sad: Płakała, próbowała go chwycić ale jej nie wychodziło, butlę duldała od razu , a piersi nie umiała. W końcu wpadłam na pomysł nakładek, mąż zakupił i butelka poszła w odstawkę. Chyba 2 dni w nakładkach ją karmiłam, później bez i tak się poukładało, że cycała dobrze ponad 2 lata. U mnie nakładki są na jednym z pierwszych miejsc listy wyprawkowej;-) ;)
 
Kejti pytasz o to pierwsze czu to co teraz ma ? O łóżeczko ? Chyba o To drugie to mamy to Zobacz ofertę: ŁÓŻKO LILI 160X80 SZUFLADA +MATERAC,wysyłka GRATIS
Link do: ŁÓŻKO LILI 160X80 SZUFLADA +MATERAC,wysyłka GRATIS zadowolona ale szuflada na pewno nie posłuży do spania drugiego bo musiałabyś mieć materac na zamowienie bo jest dużo mniejsza niz łóżeczko . Poza dostawa z ktora mieliśmy jaja mega to piekne łóżeczko :) ja sie kładę w nim razem z synkiem :)

Milagros ciecz ktora cieknie Ci z biustu :)


2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
Em ka właśnie słyszałam różne historie o wyciekach z piersi, dwa razy tylko poczułam ze coś mi mokro ale biustonosz suchy, i więcej się to nie powtórzyło więc myślę że to tylko takie wrażenie było ;)
 
reklama
Do góry