reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy - wyprawka dla maluszków!

Firana ja wszystko przez internet zamawialam ☺

Milagros niewiem jak ta maść się sprawuje , grosze kosztowała to dodałam do koszyka . Nakładki się sprawdzają tak jak dziewczyny piszą , ja nakładek potrzebowałam tylko przy pierwszym synu teraz tylko masc żeby brodawki nie wysychaly .
 
reklama
No zalogowałam się dziś w Gemini i zaczęłam kompletować zakupy zgodnie z moją listą. iiiii.... rachunek jest 350zł bez kilku groszy. A brakuje mi jeszcze podgrzewacza, sterylizatora i termometru bezdotykowego. :(

Jaki smoczki polecacie? Ogólnie jestem przeciwna, ale jak nie uda się bez to nie będę się bronić rękami i nogami. Ale nie wiem na co zwrócić uwagę :(
 
Ostatnia edycja:
Emalka ja w Gemini zostawiłam 650 zł .. bo jeszcze to dla mnie tamto dla dzieci i poszło ... termometr tez w Gemini kupowałam ja mam ten do czoła przykładamy na 3 sekundy :)
 
O to nieźle też poszalalas [emoji5] jaki termometr zakupilas? Mierzy też temp wody czy mleka? Podobno takie też są ale jeszcze nie zglebialam tego tematu.

Przyszła do mnie dziś kolejna paczka z ciuchami z fb ą w niej takie o to cuda [emoji7][emoji7][emoji7][emoji5]
1470645606768.jpg


Kończę już z ciuchami nawet nie wchodzę już do sklepów [emoji12] zrobiłam listę czego jeszcze mi brakuje. Braki w ciuchach (ewentualne) uzupełnię jak to wszystko upiore i poprasuje.

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1470645606768.jpg
    1470645606768.jpg
    67,7 KB · Wyświetleń: 317
Emalka buciki cudne :D mmmmm te czerwone szczególnie :D
Co do termometru są takie co mierza też temp wody i mleka :) będę na taki polować :)

Co do smoczka ja mam lovi dynamiczny minismoczek uspokajający niby z ochroną odruchu ssania, dostałam taki na szkołę rodzenia


Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
Emalka ja zakupiłam microlife mały poręczny nie sprawdzałam czy ma takie bajery bo to dla mnie nie potrzebne ... mi siostra odradzają te termometry bezdotykowe bo ponoć głupoty z nich wychodzą bo po drodze mierzą temperaturę otoczenia itd ...
 
Emalka to i tak mało bo ja bez tych większych rzeczy pamietam ze zapłaciłam ok 1300 ale zamawiałam jakies proszki ręczniki tam, i wszystko na raz i teraz pewnie zrobię to samo :)
Mi chyba najbardziej pasowały z aventu ale nikos szybko odrzucił bo chyba jak miał 6 mcy...





2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
Ok zdecydowałam się na butelki Tomee Tieppee. Aleeee mam wybrać te normalne czy od razu założyć że będę potrzebować tych antykolkowych?

Czuje się jak dziecko we mgle z tymi zakupami :( nie chce żeby później coś było zbędnym gratem bo jednak potrzebuje czegoś innego. A kompletowanie wyprawki miało być taaakie przyjemne :hmm:
 
reklama
ja ma własnoręcznie nadany zakaz kupowania ciuchów, bo już są w każdym wolnym miejscu w domu, w szufladach, walizkach itp. Ale za to dziś weszłam do c&a w poszukiwaniu drugich spodni ciązowych bo do tej pory miałam jedne a że było ciepło to wystarczały, a tu jesień już zapowiadają. Ale ceny dla mnie kosmiczne 180 zł jeansy, to cena jak w h&m. Ale za to kupiłam dwa swetry i tshirt dla siebie :p
 
Do góry