reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy - wyprawka dla maluszków!

Skrzat myślę że zależy od temperatury ale w taką zimę porządna zalozylabym jeszcze kombinezon ale w taką jak mieliśmy np rok temu to też kombinezon ale taki lżejszy albo ciepły kombinezon kocyk i ewentualnie osłonka na nóżki bo ten spiworek wydaje się bardzo gruby...

Milagros ja używałam tylko Aventa więc taka bym wybrała, a właściwie to w ogóle nie biorę butelek.. jak dokarmiają to mają jakieś swoje butelki a tak to w sumie raczej są za kp...

35 tc[emoji2] córeczka[emoji7] TP 06.11
 
reklama
Ja biore Avent, bo taką mam. Na pewno wezme. Nigdy nic nie wiadomo, a karmienie noworodka z kieliszka (akurat u nas taka praktyka) nie jest proste.

Jestem w 35 tygodniu ciąży
 
U nas w szpitalu przynosili gotowe mieszanki w ichnich butelkach ;)

Mam 3 śpiworki do gondoli na oku i chyba kupie bo bedzie to wygodniejsze od kocyka a i od spodu trochę ochroni;) moze wkleję wam za chwile linki i poradzicie na który sie zdecydować.

Z takich pozytywów to kumepla która rodzi za 2-3 tygodnie dzisiaj sie śmiała ze w październiku kończy życie towarzyskie i czas sie spakować do szpitala, ta ma ciąże jak marzenie biega ze ho ho;) Aż mi sie moja ciąża z Basia przypomina.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Skrzatq super ten spiworek [emoji6] podoba mi się , ciekawe jak na żywo . Jakbyś zamawiala to jestem do posłuchania opini [emoji6]
Nie wiem czy był temat laktatora (medela mini electric) co o nim powiecie? Mam chyba lovi reczny ale jednak pokusilabym sie o elektryczny ( w razie wypadu do lekarza itp)


Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Milagros-ja mam lovi te chroniaca oddruch ssania i taka spakowalam. Jak nie podpasuje to Avent. U nas w szpitalu niby daja mleko w swoich butelkach z ktorych korzystaja wszystkie dzieci. Jestem dziwna bo jak sie o tym dowiedzialam to jakies obrzydzenie mnie wzielo i od razu swoja buteleczke spakowalam. Ciekawe czy w ogole bede mogla jej uzyc ;-)

Ja stanik do karmienia narazie mam jeden, usztywninay. Miseczka C takze nie jakis super wielki i w razie niewypalu z karmieniem bede nosic go na codzien.
 
Princeska mleko w szpitalu jest w butelkach jednorazowych nie ma co obrzydzac [emoji6] są takie małe butelki z gotową jedną porcją [emoji5]

Jestem w trakcie 33 tygodnia.
Z Polą spotkamy się ok 18 listopada [emoji170][emoji171][emoji169][emoji172]
 
Emalka-akurat w tym szpitalu nie sa jednorazowe. Wiem, bo znajoma mowila ze tam butelki wyparzaja. Jak poszla zapytac jakim mlekiem dokarmiaja to niczego sie nie dowiedziala i wyszla z zalozenia ze roznym, takim jakie akurat maja. Polozna jej powiedziala zeby przywiozla swoje mleko bo u niej pobyt byl dluzszy ze wzgledu na zoltaczke maluszka
 
O wlasnie chcialam napisac ze jak rodzilam Julka to w szpitalu byl bebilon w tych gotowych buteleczkach.
Jak ktos sie brzydzi to warto parę kupic to tanie jest. Ja sie jeszcze nie dowiadywalam jak tutaj w szpitalu się praktykuje ale jesli wlasnie w ich butelkach to chyba wezme kilka buteleczek tych gotowych.

Jestem w 33. tygodniu ciąży <3
 
reklama
Karosznurek to super ja nie wiem kiedy sie z tym zbiore w koncu a tez by wypadalo robic już . z tym ze ja mam huz butelki laktator i podklady dla siebie kupione wiec TYLKO jakies leki pierdolki i dalej nie wiem jaki termometr

Jestem w 33. tygodniu ciąży <3
 
Do góry