reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wątek zakupowy - wyprawka dla maluszków!

ja tez zostałam kilka rampersow po bratanicy na 68 ale nie prałam ich bo 68 to półroczne dziecko. ona rodziła koniec stycznia to w czerwcu mała nosiła a nasze dzidzie pół roki skończą około maja wiec raczej watpię zeby zakładać sam rampers a pod śpiochy to chyba niewygodne bo maja kawałek nogawki nie sa wycięte jak body. ja bym nie prała princeska
 
reklama
Koalka- a puscilam je bo i tak.mialam jeszcze miejsce w pralce. Bratowa mojego ma urodzic w marcu wiec jej sie moze przydadza :-) beda juz poprane :-)

Zaraz sie biore za prasowanie jeszcze zaleglych rzeczy. Tak mi sie nie chceee :-/ ale moze zrobie to na siedziaco :-D
 
no w sumie racja to dobrze ze wybrałaś zawsze bedzie sobie leżeć przygotowane. tak jak dziewczyny piszą ze rozmiar rozmiarowi nie równy i dziecko tak samo. bratanica 8 miesięcy a w spodnie z Hm na 74 juz ledwo wchodzi, na długość dobre nawet ciut za długie a na szerokość cieżko wcisnąć.
 
Ja sie boje tych rozmiarowek bo nawet teraz patrze a body na 62 dlugie jak na 74. Albo 68 jak 56... poprasowalam troche na siedzaco ale juz kregoslup daje mi sie we znaki. Jutro to dokoncze i ciekawa jestem kiedy to dzisiejsze mi wyschnie. Tutaj to juz i ubrania misz masz 62, 68, 74 nawet na 80 znalazlam ze 3 szt.
Bratowa tez mowi ze bedzie mi szykowac ubranka ale chyba odmowie bo ja juz nie mam gdzie tego chowac. Tata sie smieje ze mam ubranek jak dla 5ciorga ;-)
 
Dziewczynki a ile kupujecie staników do karmienia i jakie najlepsze? Mam na razie jeden zwykły biały bawełniany.

Jestem w 34 tc, Tp 03.11 córcia
 
Firana szczerze Ci powiem, że mnie denerwuje zabawa z typowym stanikiem do karmienia i z Zu używałam tylko na początku. Do szpitala wezme pewnie taki rozpinany, ale potem spokojnie będę karmić w normalnym. Przez 2 lata opanowałam tą "sztukę". Grunt, żeby nie był za bardzo zabudowany.

Jestem w 35 tygodniu ciąży
 
Joasia właśnie drugi raz spotykam sie z radą ze stanik dokamienia nie jest must have i można zwykły kupić rozpinany z przodu a nawet koleżanka karmiąca 2 miesięcznego bąbla radziła utwardzany stanik nie szmaciany przy dużych i ciężkich piersiach
 
reklama
Ja mam staniki dwa po Basi, na razie wystarczy, w domu teraz nosze bawełniane zwykle bo mi wygodne, a piersi mam spore, ale jak duzo leżę to mi sie nic nie wpija. Cc nie miałam ale raczej jak do operacji tylko jakaś szpitalna koszula.

Co myślicie o takim śpiworku? A jak w czymś takim dziecko to jeszcze w kombinezonie zimowym? Jakoś sie z ta zima uporać nie moge [emoji28]
Zobacz ofertę: ŚPIWOREK DO WÓZKA OCIEPLANY -POŚCIEL GONDOLA
Link do: ŚPIWOREK DO WÓZKA OCIEPLANY -POŚCIEL GONDOLA


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry