reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy - wyprawka dla maluszków!

1475608924521.jpg
a to trochę moich kolorofych:) ciucholandowych[emoji14]szkoda mi kasy na nowe jakos[emoji14]na te początkowe ciuszki

jestem w 35 tyg ciąży :) bedzie syn <3 , TP 11.11
 

Załączniki

  • 1475608924521.jpg
    1475608924521.jpg
    107,3 KB · Wyświetleń: 263
reklama
A ja kupuje w lumpkach ale jestem zdania ze lepiej mieć porzadnych rzeczy mniej niz duzo a byle jakich . chociaz często zdarzaja sie i ladne i dobrej jakosci to wtedy biore:d

Jestem w 33. tygodniu ciąży <3
 
A ja za lumpami nie przepadam. Dla siebie nie lubię, a dla noworodka tym
bardziej zwłaszcza jeśli chodzi o bieliznę typu body czy pajac do spania. Trochę tak jakbym sobie miała kupic majtki lub piżamę używana. Jeszcze jakaś bluza zewnętrzna czy kombinezon to ok, ale mnie sam zapach często w tych lumpach odpycha. Jakoś tak mam.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
haha też się nad tym zastanawiałam.
skłaniam się do bebilonu lub hipp bio combiotic ale zastanawiam się czy jednak nie zacząć od tańszego NAN czy Bebiko, bo jednak różnica w cenie istotna a boje się że jak zacznę z wysokiej półki to potem ciężko będzie zmienić bo dziecko przyzwyczai się do danego smaku mleka.

Podchodząc do tego z innej strony u mnie w szpitalu jest bebiko i enfamil jeśli dziecko będzie dokarmiane w szpitalu i któreś z tych mlek podejdzie to kupie takie samo. Mąż kupi puszkę w aptece czy markecie i tyle. i przy tym pomyśle chyba zostanę.
 
Ja kupuje bebiko. Ma praktycznie ten sam sklad co bebilon. Julek prawie do roku pil bebilon a potem bez problemu zmienilam. I co najlepsze pokusilam sie zadzwonic na infolinię zapytac czym one sie roznia to pani sama nie wiedziala co powiedziec, uslyszalam ze bebilon ma wygodniejsza puszke:d

Jestem w 33. tygodniu ciąży <3
 
Ja nie kupuje na zapas. Zobaczymy co bedzie, w każdym szpitalu mleko jest wiec podadzą dziecku. Często dzieci dostają tez tylko glukozę jak matka walczy o laktację. Kupic mleko mozna wszędzie, wiec w razie w dowiozą do szpitala jakby był mus. Potem zmienić mleko nie jest aż tak trudno. Pytanie które na brzuszek bedzie akuratne bo to rożnie bywa, wiec moim zdaniem to taki zakup który moze poczekać:)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja kupiłam hippa mleczko jest bardzo dobre , jeśli chcecie zaczynać od bebika bądź tańszego to polecem bebydrem z rossmana jest tańsze a dla mojego jedynego na mm było bardzo dobre po nim nie miał zaparć
 
Do góry