reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy - wyprawka dla maluszków!

Ja z koszulami w tyle bo sztuk jedna ze szlafrokiem jeszcze gorzej. A wlasnie od dzis jest w lidlu za 59 termometr do czola ucha wody i innych rzeczy a zadnej zlej opinii o nim nie slyszalam i tak sie zastanawiam. Kolezanka miala inhalator z lidla tez sanitas i cus miod orzeszki byl duzo lepszy niz moj za dwa razy taka cene

Jestem w 33. tygodniu ciąży <3
 
reklama
Tez myślałam o tym termometrze z Lidla, ten co mamynpo Basi juz ledwo dycha, zwłaszcza jeśli chodzi o wkładkę do ucha bo sie taka gumka juz siepie. No nic pewnie wyślę mojego, a tamten awaryjnie na działkę sie wywiezie;)
Ja jeszcze zakupów butelkowo-chigieniznych nie ma mam:p ech i pranie czeka jakoś zebrać sie nie moge.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Przyszła do mnie paczka ze smyka. Miałam nie kupować tych 56, ale cena mnie skusiła i niech dzidek ma coś nowego na sam początek. Przy okazji wzięłam dresy dla siebie i Zu. Dla mnie wyszły za 25zl więc aż szkoda było nie skorzystać.
1475586411279.jpg


Jestem w 35 tygodniu ciąży
 

Załączniki

  • 1475586411279.jpg
    1475586411279.jpg
    76,6 KB · Wyświetleń: 245
Ostatnia edycja:
Termometr jednak zamowilam geratherm , ma dobre opinie i ktoras z Was tez tu polecala.

Asia widze ze przyszalalas;) a te na 56 to jak 62:)
Ja tez dzis ze smyka odebrałam paczke rozmiary oczywiście wieksze niz powinny byc wiekszosc dla Julka ale i niedrapki i body dla malej , wyszly za grosze.
1475593283735.jpg
1475593288425.jpg


No i byly dzis zakupy w lumpku i szlafrok kupiony ale to juz w praniu ;)
No i jak gemini przyjdzie to wyprawka juz prawie z glowy ;)

Jestem w 33. tygodniu ciąży <3
 

Załączniki

  • 1475593283735.jpg
    1475593283735.jpg
    25,1 KB · Wyświetleń: 240
  • 1475593288425.jpg
    1475593288425.jpg
    35,3 KB · Wyświetleń: 238
Keejti ale to są body z tych dwu- trzy- paków? One rzeczywiście są wieksze, bo kojarze jak kupowałam pajace dla Zu. Ja zamówiłam pojedyncze i one 56 są maleńkie.

Jestem w 35 tygodniu ciąży
 
ja też już kończę wszelkie zakupy. zrobiłam listę braków i brakuje: wanienki, pieluch, karuzeli i ręcznika kąpielowego albo dwóch i to tyle :) leżaczek zostawię do kupienia jednej z babć w ramach prezentu, druga może kupić mate skip hop :p ale jej cena to dla mnie przegięcie, chociaż wszyscy piszą że warta swojej ceny, a jeszcze teraz jest taki ładny model w zygzaki :(
 
Asia tak 5-paki mam i na 50 i na 62 akurat na 56 mam sporo innych. Sa troche wieksze ale jeszcze do przezycia

Emalka ja zaraz zamowie materacyk do lozeczka skladany i zostana pampersy i chusteczki stanik koszula no i wózek z fotelikiem .
A takie rzeczy jak karuzela to wlasnie poprosze na swieta lub chrzest. Jeszcze bym chciala torbe do wozka i chuste ale to juz po jak beda fundusze.

Jestem w 33. tygodniu ciąży <3
 
Ta mata fajna:) ale takie rzeczy to dokładnie bedą święta (karuzela) a za jakies 5 miesięcy chrzest wiec poczekamy[emoji39]
Ja czekam na smyka ale tam połowa dla Basi do tego przysłali mi kupon na 50% wiec pewnie jeszcze cos domowie :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja szlafrok mam cieniutki taki bawelniany bo u nas w szpitalu bardzo grzeja. Kapcie ostatnio kupilam kryte bo pierwotnie mialam naszykowane takie z odkrytymi palcami ale stwierdzilam ze mi wszedzie goraco a stopy lodowate i kupilam takie z zakrytymi palcami, cieplutkie :-D
 
Do góry