reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

maniulka- pewnie są takie z motywek ksieżniczek, ja póki co zastanawiam się jeszcze nad tym organizerem: Organizer regał szafka DISNEY PRINCESS drewno (1492654056) - Aukcje internetowe Allegro i takim stolikiem z krzesłami Stolik 2 krzesełka DISNEY PRINCESS drewno RATY (1492652798) - Aukcje internetowe Allegro lub takie coś Stolik+2 taborety Organizer Pudło DISNEY PRINCESS (1491930592) - Aukcje internetowe Allegro. Mam o tyle dobrze, że mogę sobie podjechać tam i nie muszę czekać na przesyłkę.
 
reklama
Oj z tymi łóżkami to nie taka łatwa sprawa, my na szczęscie już kupiliśmy, wiec podjęcie decyzji odnośnie wyboru mamy za sobą, kupiliśmy z IKEA
IKEA | Dzieci | Łóżka dla dzieci | KRITTER | Rama łóżka z dnem z listew udało nam się kupić na miejscu z materacykiem praktycznie nowe, bo dziecko spało z rodzicami w łóżku :) za 150 zł, wiec długo się nie zastanawialiśmy :)
Córka zadowolona my też, na urodziny dla małej zażyczyliśmy sobie nową pościel i jest pięnie :) (swoją drogą polecam pościel z tchibo jest milutka i mięciutka).

Eve, oczywiście to wszystko kwestia gustu, ale czy jak kupić te wszystkie dodatkie też w kolorze różu z motywami księżniczek to nie znudzi się do zaraz?

chciałam powiedzieć jeszcze, odnośnie bucików, ze dziś kupilismy dla córki buciki ecco w sklepie Step In, za 130 zł w CH Targówek jest tam promocja do dzisiaj włącznie, przecenione są ze 170 zł.
 
Ja tez bym była ostrożna z kupowaniem różowych mebli w księżniczki, bo to szybko się znudzi.. Tym bardziej, że zabawki dziecięce są i tak bardzo kolorowe. Ale to oczywiście kwestia gustu. Sama raczej zdecyduję się na białe mebelki.
 
Eve ja też tak pomyślalam,będzie aż za słodko i jak jeszcze dojdą zabawki i jakiś kolor na ścianę to będzie tak za dużo wszystkiego.Ja bym kupiła całe białe lub w kolorze drewna, bez malowideł na meblach.
 
Spokojnie, tylko się zastanawiam. Zresztą pokój Ady będzie miał nieco ponad 11 m więc nie chcę go za bardzo zagracić. Porzebna nam szafa napewno, jakiś regalik na zabawki, no a resztę się zobaczy :)

A nasze łóżeczko najbardziej podoba się Adzie, więc jak uzna za jakiś czas że jest za cukierkowe to jej zmienię. Było na tyle tanie , że nie będzie mi żal go wywalić za 3 lata.
 
midnight to białe łóżeczko bardzo ładne, proste, do wszystkiego pasujące, nie znudzi się szybko, też się nad nim zastanawiałam.
Eve please, przemyśl te zakupy. A jezeli chodzi o regał na zabawki swietnie się sprawdza ikeowski expedit, http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/70103085 połozony poziomo wtedy dziecko ma swietny dostęp do wszystkich półek, mozna do niego dokupić szaflady, szafki zamykane pudełka, i fajnie wygląda jest pojemny, głeboki i pasuje do każdego pokoiku dziecięcego
Miotlica ja też kupuje Zosi białe meble w ikea zdecydowałam się na serię Hemnes, są ładne, drewniane, nie kiczowate no i na moją kieszeń.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Eve, nie masz kiczowatego łóżka, tylko jak byś dokupiła te szafki to byłoby tak za dużo tych księżniczek.
Ivaz świetny ten regalik czy nie wiem jak to inaczej nazwać,fajnie by wyglądało z wiklinowymi koszyczkami( np. białymi).
 
Do góry