reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

reklama
Mi najbardziej z piratami :)

My dziś kupiliśmy Małgosi buty, ale nie wiem czy ich nie zwrócić.:confused2:
Mierzyliśmy jej nogę w ccc. Siedziała w wózku więc do pełnego 25 zabrakło ze 2-3 mm, pewnie gdyby stała było by równo 25.
No i kupiliśmy ten rozmiar 25, ale nie wiem czy nie będą za małe. Za to 26 to były chłapaki - widać było, że sporo za duże.
Teraz te buty takie, że niby naciska się palcem przy czubie buta a nic nie czuć gdzie jest palec :sorry:
Kupiliśmy czarne z różowymi kwiatkami.
takie jak te tutaj
buciki walky
Średnio mi się podobały. Ale ja to chyba jak zwykle mam spaczony gust bo mi się nic nie podoba. Białych jej nie chciałam brać z kolorowymi akcentami bo wiem że zaraz były by szare i pozdzieranie.
Tomasz poszedł z nami jak za karę i nic nie chcia doradzić. Jeszcze mi się podobały takie popielato błyszczące i nawet dużo tańsze były ale nie wyglądały na jakieś takie solidne:sorry2: Za to były leciutkie. EHH:confused2:
 
Ostatnia edycja:
Eve ja mam dla Gosi 140x70 (przerabiane na tapczanik) i ono nie jest szczególnie duże
Więc jeśli ma być ono kupowane dla 2latka to zaraz wyrośnie.
My mamy od urodzenia i myślę, że posłuży nam rok - 2 jeszcze.
 
Magdalenka - ja kupiłam jeszcze mniejsze, ale zakup mam uzasadniowny, zesztą lubię co chcilę coś zmianiać, a dzieci rosną i wiecznie małe nie są więc i wystrój się zmieni.
 
reklama
Do góry