reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

reklama
edis - a co Ci sie nie podoba? Mi sie wszystko podoba. Ja z kolei nie kupuję zestawów bo lubię wybierać sama chociaz moze sie troche przepłaca - za kazdym razem koszty przesyłki...
 
Kitki-przepiekne te ciuszki!Naprawde fajne sztuki w ladnych kolorach.Kurteczka fioletowo-biala super.

Wiecie co,pomyslalam sobie ze jak wejde na forum o 7 rano to nikogo nie bedzie a tu juz taki tlum:-DWczesnie wstajecie,ja tez...
 
Pisałam wam ostatnio że kupiłam kurtkę a kobieta ma zawieszone konto i nie ma z nią kontaktu.Zaczęłam do niej dzwonić,raz za razem,rozłączała mnie więc napisałam sms-a że idę na policję(taki miałam zamiar) odpisała że przeprasza i mi ją wyślę.Wczoraj napisała że wysłała ,a ja kupiłam już taką samą kurtkę tylko niebieską.O ile ta zielona dojdzie może któraś z was chciałaby ją ode mnie odkupić?
WOJCIK*ZIELONA KSIEZNICZKA*BABKA PLASZCZYK CUDO 86 (1448300887) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
Cena tej jest dobra bo ja tą drugą kupiłam za 83 zł.
 
ja spodnie na lato kupuję na 92 a bluzki na 98, chociaż jak odejdzie pielucha to spodnie też trochę się wyżej uniosą i dlatego też mam problem z rozmiarami na lato :/ na razie mam jedne spodenki na 2-3 z H&M i są ogromne
 
reklama
Ja mam taki kombinezon na lato nexta NEXT-KOMBINEZON ROLL-UP-WIOSNA-LATO-92 (1422274904) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy i muszę przymierzyć bez pieluchy ile jest luzu czy na lato będzie na pewno dobry.Normalnie to kupuje rozmiar 2-3 lata ale z taki kombinezon nie może być przyduży bo będzie wisiał krok na kolanach.Najlepiej przymierzyć,szkoda że u nas nie ma nexta.
Ten kombinezon co wam tu pokazałam aukcje jest śliczny , na zdjęciu wygląda brzydko,ale dzień wcześniej zakończyła się aukcja z takim samym za 70 zł (ja kupiłam za 26) i tam oglądnęłam sobie lepsze zdjęcia.
 
Ostatnia edycja:
Do góry