reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

Iwona - szkoda, że nie było jeszcze jednej, bo ja bym wzięła tą kurtkę :)

Co do prezentu to jeszcze się zstanawiam co kupić. Nie chcę nie wiadomo jakiej drogiej zabawki, raczej symbolicznie do 100 zł.
 
reklama
Kuba uwielbia maskotki więc ja mu kupuję prawie każdą z jego bajeczki, on z nimi chodzi, karmi je, daje pić, śpi z nimi... wszystko :) dlatego jakbyy lubił teletubisie to bym mu kupiła, bo wiedziałabym, że nie będzie to kolejny zbieracz kurzu :)
 
Eve ja Marysi na urodziny kupiłam zestaw sprzątający za 50 zł,ona lubi mi pomagac jak ja sprzątam.
A Marysia zamiast maskotek to woli takie plastikowe figurki z bajek.
 
Ostatnia edycja:
ja chcę kupić rowerek biegowy, kolejkę Tomka i jeszcze kilka drobniejszych rzeczy, tylko się zastanawiam jak to zrobić żeby nie wszystko na raz :)
a zestaw sprzątający to i Kubie chyba muszę kupić, bo czasem kłócimy się o mopa :/ jak dorwie clin to myje mi wszystkie szafki i inne rzeczy które są w jego zasięgu ;]
 
agnesia no właśnie Marysia mi tez zabiera mopa.A dzisiaj jak myłam podłogi to i tak chciała mojego a mi przyniosła swojego zabawkowego:)
 
Haha, Małgosia też miłośniczka mopa.:-D:-D
Ciekawe czy te nasze dzieci będąc nastolatkami też nam tak chętnie będą pomagać w sprzątaniu :-D:-D
 
Iwonka - swietna ta kurteczka, b mi sie podoba, pewnie kupiłaś w Szwedt co?:-) my dzis tam bylismy ale na basenie, pawła nie dało sie zaciagnac do oder center, on nie lubi marketów itp. unika tego jak ognia, wiec jak chce cos kupic to musze jechac bez niego

Eve - Nadia tez lubi teletubisie, kiedys widzialam w realu takie zwykle małe, teraz załuje ze nie lubiłam kompletu bo nie byly drogie, Nadia dostałą kiedys takiego duzego z telewizorkiem na brzuszku ale sie go bała bo byl glosny, chcialam schowac na poźniej ale dziecku znajomych b sie podobał i oddalismy w koncu
 
Magdalenka już to widzę ;-)
Iwonka kurteczka super, w ogóle bardzo ładne ubranka sa na tej stronie
Eve Zosia tez jest fanka teletubisi, ja jej kupiłam taki domek tylko ze uzywany za jakieś grosze PIĘTROWY DOMEK TELETUBISIÓW Teletubisie HIT ! (1449856106) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy młoda bardzo lubi się nim bawić.
Też mam problem z prezentem, myślałam o takim zestawie Masa Plastyczna Ciastolina duży ZESTAW Max XXL (1451548558) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy Zośka uwielbia ciastolinę, do tej pory miała taki zwykły podstawowy zestaw i sie już kończy, a teraz chciałam jakis tematyczny, z tymże wczesniej kupowaliśmy firmy play doh i wiem ze jest dobra, a w tym zestawie jest napisane ze to masa plastyczna i sam nie wiem
 
Ivaz fajny ten zestaw, a masa plastyczna to nie to samo co ciastolina? nie wiem, nie znam się, ale wygląda atrakcyjnie ;]

m kupił młodemu kolejną kurteczkę used boys leather look Red Herring jacket on eBay (end time 17-Feb-11 20:42:51 GMT)
i jeszcze jakieś ubranka, ale nie pokazywał mi, tylko ma wysłać, mam nadzieję, że coś ładnego kupił ;p chciał się wkupić po tym jak go zrypałam, za przegraną aukcje z inną skórzaną kurtką ;]
 
reklama
Do góry