reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

reklama
Sara ja też sprzedałam w listopadzie 12 aukcji :-) zobaczymy czy pójdzie coś jeszcze, to na razie moje treningi sprzedażowe więc kokosów nie zarabiam, ale na zabawki dla małego jest :tak::tak::tak:
 
Sara- ja tez poproszę rady allegrowe bo jak do tej pory sprzedałam tylko suknię ślubną :confused2: właściwie to nawet na allegro nie poszła, tylko laska się potem odezwała-plissss!!!
 
magdalenka,ATsonia-wyslane.Modro Tobie tez puscilam maila,chociaz nie wiem czy chcialas.Kurde nie mam na nic czasu,zaraz wraca moja panna a ja mam 6 aukcji do wystawienia.Czemu doba ma tylko 24 godz?

Isku-serio?Niezle ci ruszyla sprzedaz,mam nadzieje ze nie od moich porad jedynie bo zaczne zalowac ze nie prowadze jakichs autorskich szkolen;)
 
a ja dzisiaj sprzedalam kolejny zestaw ubran po moim Wojtku...ludziom bardziej oplaca sie kupic zestaw wiekszy niz osobno ubranka... i ja za kazdym razem biore opcje ta za 12 zeta ze zestaw widoczny jest na pierwszych stronach....zauwazylam tez ze najszyciej sprzedaja sie zestawy przedstawiane na lalkach...ja ostatanio powklejalam Wojta zdjecia w ubranku danym..zamazujac buzie...

a i warto wystawiac tak zeby w weekend sie aukcja konczyla w nocy albo poznym wieczorem...
 
Myfa - masz rację ja nie zwracałam uwagi kiedy się aukcje będą kończyć i faktycznie najgorzej szły te przed świętami kiedy ludzie powyjeżdżali :eek:

Sara - to na pewno dzięki Tobie :-D

Wystawiłam dziś bolerko ślubne mojej siostry i zaskoczona jestem bo już są 4 obserwujące a tu jeszcze 9 dni :laugh2: zobaczymy co z tego wyjdzie :-p
 
reklama
Do góry