reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

A ja mam buty Bartka,Maciej już w nich smiga i zadowolony,mamy te nieprzemakalne i na pewno nie przemakają pada u nas juz drugi dzień,dla Marti mam kozaczki na zimę i półbuty na jesień,podeszwa nie wydaje się twarda ale nic zobaczymy pożyjemy,mam nadzieje że będa oki jak cos to mam na zmiane ecco :-)
Ja uwielbiam róż,sama mam sporo różowych rzeczy:-D:-D:-D
Carolin widze ze spodziewasz się kolejnego dzidziusia,gratulacje:-)
 
reklama
A ja mam buty Bartka,Maciej już w nich smiga i zadowolony,mamy te nieprzemakalne i na pewno nie przemakają pada u nas juz drugi dzień,dla Marti mam kozaczki na zimę i półbuty na jesień,podeszwa nie wydaje się twarda ale nic zobaczymy pożyjemy,mam nadzieje że będa oki jak cos to mam na zmiane ecco :-)
Ja uwielbiam róż,sama mam sporo różowych rzeczy:-D:-D:-D
Carolin widze ze spodziewasz się kolejnego dzidziusia,gratulacje:-)

Może akurat kupiłaś te o których Ivaz pisała, ze są robione w PL :)
Tak, zgadza sie, mam nowego mieszkańca mojego brzuszka :) dzięki za gratulacje:)
 
kupiłam te bucikie ecco Taniebuty.pl Ecco Shoes Buty Ecco Snoride 73301 54950 rozm 23, moge do 10 dni odesłać, ale wczoraj byłam w GH Arkadia i jak zobaczyłam ceny butów ecco snowboarderów to mi szczena opadła 299zł z zeszłorocznych kolekcji wszystko wykupione, w outletach tez nic nie ma, więc nie ma się co zastanawiac za tą cenę to i Bartków nie kupię. Chociaż do Bartków mam dobry tani dostęp bo koleżanka pracuję w tej firmie na wzorcowni jest projektantem i pracownicy moga wszystki buty kupić po 38zł. Oskar chodził w Bartkach i ja nie mam dobrego zdania o tych butach, pewnie się skuszę za tą cenę jako drugie

Ivaz z czy te ecco są na zimę, nie doczytałam się nigdzie, ze one są ocieplane, a są super, dzis także byłam w ecco w arkadii i ... załamka :(
 
carolin ja również gratuluję i szczęście życzę

znalazłam podobne buty do tych co kupiła Ivaz, za 179, ale za cholere nie kupię, bo nie mam pojęcia jaki rozmiar, na jesień półbuty muszę mu kupić 15-15,5cm to na zime 16-16,5 ? gorzej jak mu noga bardziej urośnie albo prawie w ogóle ;p :/

edit
i jeszcze jedne spodenki :D muszę kupić trochę rzeczy na teraz, bo w rozmiarze 86 mamy wszystko letnie a jak chłodniej to sie przydadzą ;] co tam że w szafach już miejsca nie ma ;p http://allegro.pl/item1188993286_granatowe_spodnie_next_12_18_86_czacha.html
 
Ostatnia edycja:
carolin przede wszystkim gratulację a co do bucikówto nawet sama nazwa mówi ze to buty na śnieg nazywają się "snowride"
Dzisiaj akurat byłam u tej koleżanki któa pracuję w Bartku to tylko machnęła ręką i powiedziała ze dobrze zrobiłam ze kupiłam ecco bo to zupełnie inna technologia materiałów z jakich but jest uszyty jak i samego szycia. Oczywiście powiedziała ze na pewno te buty Bartkowe w II gatunku są dużo gorsze i jak już kupować ich buty to te droższe bo jakość idzie w parze z ceną, to naprawde moja bliska koleżanka więc na pewno kitów mi nie wciska i potwierdziła fakt ze wiele modeli pochodzi z Chin kupowane jest jako "no name" a potem naszywane są tylko metki bartkowe, ale oczywiście nie wszystkie. Część modeli jest projaktantów Bartka i szytych w zakładzie w Mińsku i te są OK
 
Pytałam ale ona powiedziała ze na oko to trudno rozróżnic to tylko pracownicy wiedzą które buty szyją sami a na które tylko naklejają metki.
 
reklama
tylko jest inna sprawa, zlecic w Chinach szycie butów własnego projektu z wybranych materiałów, o odpowiedniej technologii, a kupic gotowce i naszyc w Polsce metki, i w tym tkwi szkopuł.
Akurat w Azji jest teraz wszystko produkowane, ale ważne jest z czego i jak, zarówno tam produkuje sie zabawki FP jak i tanie bazarowe, jednorazowe bardziewie.
Teraz trudno cos kupic co by nie pochodziło z made in China, niestety tam jest tania siła robocza i wszystkie firmy szukaja oszczędności a jednak najłatwiej oszczędzać na sile roboczej, gorzej na jakości
 
Do góry