reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

Iśku pewnie ze tak, ale sa nici i nici, buty i buty, zabawki i zabawki wszystko moze być lepszej i gorszej jakości, a tez często i gesto jest też przereklamowane, można w Polsce wyprodukować badziew, a w Chinach cos extra zależy jakich materiałow uzywa się do produkcji, a czy to produkują "ręce" Chińczyka czy Polaka to dla produktu nie ma znaczenia. Tu nie chodzi o to ze co w Chinach jest produkowane jest złe bo mnóstwo przodujących firm ma swoją produkcję w Azji, ale one do produkcji swoich produktów uzywają lepszych materiałów maja bardziej zaawansowaną technologię, niektóre firmy wydaja całą masę pieniędzy na badania, na ISO, deklarację zgodności, atesty itp, dlatego tez zabawki FP sa drogie bo muszę spełniac normy i produkcja jest nadzorowana przez systemu jakości, zabawki z bazarku nic nie muszą spełniać, wsytarczy tokarka i trochę plastiku, ale jakość ich tez jest wątpliwa.

Dla przykładu mój brat jest skąpy chyba nie znam większego skapca od niego, kupuje buty w biedronce za 20zł po m-cu te buty niestety nie nadają się do chodzenia, mój m kupuje buty tylko w ecco chodzi w nich 3 lata fakt wykosztuję się raz ale ma porządne buty, (sandały ma chyba z 6 lat), mój brat co chwila kupuje następny badziew bazarowy bo uważa ze jest oszczędny a tak naprawde przez te trzy lata wyda nie wiele mniej jak nie tyle samo co mój m a i chodzi w kiepskich butach w których mu smierdzą nogi. I buty z bazaru i Ecco wyprodukowane są w Chinach

Co do butów to właśnie dostałam telefon ze sklepu ze nie ma tego rozmiaru i butów dla Zoski nie mam :-( a taka fajna cena była
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
ivaz zgodze sie z tobą co do butów( i nie tylko) ,często te tanie rzeczy szybko się niszczą i w sumie wydajemy więcej niż by się kupiło raz a dobrze.To tylko taka pozorna oszczedność.Ja np kupiłam sobie 3 lata temu fajne klapki hilfigera ,myślałam że będa na jeden sezon a mam je 3 rok i nie bardzo widać po nich jakieś zniszczenia.Natomiast Nicoli kupowałam takie zwykłe i po 2-3 tyg,wstyd było w nich chodzić.Więc teraz nawet dla dzieci staram sie kupować tylko znane marki np na posezonowych wyprzedażach.Julce kupiłam teraz też śliczne klapeczki hilfigera już na następny rok.
 
Ostatnia edycja:
Ja właśnie obserwuje fajne geox-y i za chwilę sie skończy aukcja. Mam jeszcze te kozaczki co kupiła mi Ewelcia ale to są takie saszki,nie bardzo na śnieg i chlapę ,za to śliczne do legginsów w suchy dzien :)


Kupiłam te geox-y http://allegro.pl/show_item.php?item=1190548693 Zmienię wkładkę na nową ,a buty w sumie za mniej niż pół ceny.
 
Ostatnia edycja:
byłam dziś w H&M i kupiłam Kubie czapkę na zimę i taki szaliczek-półgolfik, i dostałam kartę o wartości 20zł ;] to wzięłam mu jeszcze bluzeczkę, bo karta tylko do 1 września, a ja nie ze szczecina, żeby tam codziennie latać do sklepu, a po co miałaby się zmarnować ;p

w galaxy do ecco tylko tak przelotnie zajrzałam to nie widziałam zimowych butów, były tylko jesienne, które oglądałam już miesiąc temu, w auchanie większy mają wybór mimo że mają różne marki butów
 
agnesia ja ostatnio też dostałam w h&m tą karte na 20 zł.Dobrze że piszesz że ona jest do 1 września bo nie wiedziałam i by mi przepadła.Teraz jestem w Pobierowie ale bede w tygodniu w Szczecinie to muszę ja wykorzystać.
edis, własnie, firmowe rzeczy mozna jeszcze odsprzedać .
 
Ostatnia edycja:
reklama
Agnesiaa ja nie jestem zwolennikiem uzywanych butów, kiedyś oglądałam jakiś program w telewizji gdzie wypowiadało się kilku ortopedów nt uzywanych butów i wszyscy byli tego samego zdania, ze małym dzieciom powinno sie kupować buty nowe, nie wyrobione bo buty dostosowują się do nogi a w takich używanych niestety noga musi dostoswać się do buta bo sa juz pozaginana, pozałamywane, przez inna stopę. Nasze dzieci mają jeszcze platfusa fizjologicznego teraz jest czas na formowanie ich stopy, więć warto zainwestować w nowe buty bo każda stopa jest inna, inaczej stąpa, wiec po co narzucac jej czyjs kształ, chód itp. Juz jak dziecko ma w miarę tą nogę ukształtowaną to można buty uzywane kupować najważniejsze są pierwsze 3 lata dla stopy dziecka. Taka opinię słyszałam i trudno się z nią nie zgodzić.

Ja na razie butów nie mam kurde wkurzyłam się bo na stronie tego sklepu cały czas ten nr mają dostępny, ale dopiero mam sierpień do listopada coś znajde, najwyżej kumpela Bartki mi przyniesie za całe 38zł choc nie bardzo mi sie podobają ale za ta cenę to szkoda nie wziąć
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry