reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

reklama
ivaz body bardzo ładne,ale ja staram się większość body kupować całe białe ponieważ nie prześwitują jakieś kolory przez jasne bluzki.
 
Magdalenka - my tez mamy podobna zabawke na biegunach i szczerze polecam, jest b fajna, Nadia długo sie przy niej bawi, na razie uzywamy jej bez tych płóz ale i tak jest super:tak:
 
Eve-sliczne sandalki:tak:
To moja Juli ma wielka stope,ona cala jest sporawa,ostatnio podczas spacerku zapytano nas "ale ze 2 latka to ma?":happy2:Julita ma 12,5 cm noge wiec buty ma kupowane na 13-14 cm (21-22).Do tego po ostatnich pomiarach w przychodni ma juz rowne 80 cm wzrostu.Dziwic sie ze zolty plaszczyk 86 cm jest na styk i nie wiem czy doczeka jesieni.Z tego samego powodu 3 sztuki z jej garderoby ktora ostatnio pokazywalam musialam wystawic na allegro bo po przymierzeniu okazalo sie ze "piwny" brzuszek Julity jest tak duzy ze spodenki w pasie i bluzeczki sa zbyt ciasne...:-p

A u nas z zakupami cisza,bo poki co kupilam "tylko" 11 buty-trampki.Licytowalam na kilku aukcjach ale wszedzie mnie przelicytowali wiec kupilam przez kup teraz.Moje male emo musi miec takie trampeczki:-p
Słodkie trampki TRAMPECZKI 21 fiolet NOWOŚĆ (970746369) - Aukcje internetowe Allegro

reszte dopisze na "marcu" co by bylo w temacie.
 
Ja mam pytanie, wiem, że jeszcze lata nie ma :-D ale myślę przyszłościowo ;-) Jakie sandałki chcecie kupic?? Chodzi mi o piętke. Usztywniana czy już nie ?? Mam dylemat właśnie bo słyszałam że dzieci powinny nosic takie buty ze sztywną pieta do 3 lat
 
Iśku a podobno się mówi, ze my rodzice nakaładamy na dziecko stereotyp płci, ze jak chłopiec to samochód, a dziewczynka to lala. Moja Zośka od zawsze woli misie, zwierzątka, nosi i przytula lalki, a samochody w ogóle jej nie inetresują, to taka prawdziwa dziewczynka, ale na pewno może z facetami rywelizować pod względem sprawnośći, uwielbia się wspinać, gdzie tylko może to się wdrapie.
ja miałam to samo - tylko miśki mnie interesowały, je woziłam w wózku :-) a pierwszą i ostatnią lalką jaką byłam zainteresowana to była Barbie - prezent na komunię
co do body to obojętnie które byleby z owcą :-D zartuję, ale najlepiej kolorowe - nie same różowe ;-)
Kupilismy małej worek klocków, takich zwykłych http://www.allegro.pl/item962148511_klocki_w_skrzyni_300_szt_klockow_bertus_poznan.html#gallery
Oglądaliśmy też konie na biegunach, żeby dziadkom "podpowiedzieć" co mają kupić na roczek, chcieliśmy takiego pluszaka a nie tradycyjnego konia i przeglądając allegro Tomek - fan fantasy i smoków - wybrał takiego smoka (trzaba go tu poszukać) http://www.allegro.pl/item961792897_piekny_duzy_kubus_puchatek_na_biegunach_super.html
też chcemy taki worek kupić, nawet podowiadałam chrzestnej ;-) a ten smok fajowy, jeszcze fajny jest byk, a reszta taka niewydarzona :-p
ivaz body bardzo ładne,ale ja staram się większość body kupować całe białe ponieważ nie prześwitują jakieś kolory przez jasne bluzki.
ja też tak robiłam ale zimą, a teraz chcę body kolorowe żeby mały łądnie wyglądał jak się go rozbierze z ciepła
Ja mam pytanie, wiem, że jeszcze lata nie ma :-D ale myślę przyszłościowo ;-) Jakie sandałki chcecie kupic?? Chodzi mi o piętke. Usztywniana czy już nie ?? Mam dylemat właśnie bo słyszałam że dzieci powinny nosic takie buty ze sztywną pieta do 3 lat
dobre pytanie jeszcze nie oglądałam sandałków, ale pewnie zabudowaną piętę zeźmiemy
 
My mamy sandalki z usztywniana pietka,skorzane.Pokazywalam je na ostatnich fotkach (takie biale w czerwone kwiatuszki).Dla takich malych dzieci sa glownie takie bo nawet jak latalam po sklepach za balerinami i ogladalam jednoczesnie buciki dzieciece (takie moje zboczenie;-)) to sandalki czy kosztowaly 20 zl czy 200zl dla takich malutkich dzieci to miaALY usztywniana pietke.No chyba ze sie kupi klapki lub z odkryta pieta.
ehh,uwielbiam te male buciki.

Jeszcze mialam napisac do Gosi-swietne czapki za super cene.Ja tez jestem dobrym lowca okazji.Mam taka "metode" wpadania na aukcje od 1 zl lub licytowania fajnych rzeczy tam gdzie nikt nie licytuje a aukcje bez konkurencji koncza sie smieszna cena:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Ja mam pytanie, wiem, że jeszcze lata nie ma :-D ale myślę przyszłościowo ;-) Jakie sandałki chcecie kupic?? Chodzi mi o piętke. Usztywniana czy już nie ?? Mam dylemat właśnie bo słyszałam że dzieci powinny nosic takie buty ze sztywną pieta do 3 lat

podbijam pytanie, nie zastanawiałm sięnad tym.

Smok już kupiony !! Tome był z ojcem i kupili, czeka u teściów do urodzin. Iśku, piszesz, że prócz smoka jeszcze byk fajny, właśnie teściowi się on spodobał i próbował tomka przekonać, ale tatuś jak postanowił tak zrobił - smok będzie :)
 
Do góry