reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

no to mi pomogłyście:-D:-D, co było do przewidzenia w końcu ilu ludzi tyle gustów
Dzisiaj weszłam na chwilke do H&M i nie da się wyjść z tego sklepu z pustymi rękoma, i znów nakupowałam szmat dla Zochy:tak:
 
reklama
marlena takie wielkie też były, ale Ada taka mała :tak: do Twojego Alana będą pasować :tak:

dziewczyny, mam nadzieję, że się nie obrazicie, ale w poprzedniej paczce którą zakupiłam są sandałki i one są na Adę za duże, o wiele za duże. Postanowiłam je sprzedać, bo do lata nie ma szans by noga urosła o 3 cm :szok: a na następne lato to już w ogóle po ptakach będzie. Fotki dam tu, a dla zainteresowanych link do aukcji na priv :tak:
 

Załączniki

  • HPIM5552..jpg
    HPIM5552..jpg
    30,5 KB · Wyświetleń: 27
  • HPIM5553..jpg
    HPIM5553..jpg
    27,8 KB · Wyświetleń: 22
ivaz, ja stawiam na używkę, ale w dobrym stanie. Jedyne do czego mogłabym się przyczepić to w jednym buciku jak jest ten pasek z dziurkami widać jakieś tam ślady zapinania. Wkładka s środku ma ok 14 cm. rozmiar 5 co odpowiada naszemu 21-22.
 

Załączniki

  • HPIM5555..jpg
    HPIM5555..jpg
    37,6 KB · Wyświetleń: 20
  • HPIM5554..jpg
    HPIM5554..jpg
    40,6 KB · Wyświetleń: 22
Zośka ma teraz 12 cm nóżkę, i trudno powiedzieć ile jej urosnie do lata. Z drugiej strony buty raczej wolę kupić nowe, choć te wyglądają świetnie
 
Ivaz, wg mnie 2 i 5 najładniejsze,;-)
MY też dziś byliśmy na zakupach. Kupilismy małej worek klocków, takich zwykłych KLOCKI W SKRZYNI 300 SZT. KLOCKÓW BERTUŚ POZNAN (962148511) - Aukcje internetowe Allegro tylko nie w takim pudełku
Oglądaliśmy też konie na biegunach, żeby dziadkom "podpowiedzieć" co mają kupić na roczek, chcieliśmy takiego pluszaka a nie tradycyjnego konia i przeglądając allegro Tomek - fan fantasy i smoków - wybrał takiego smoka (trzaba go tu poszukać) PIĘKNY DUŻY KUBUŚ PUCHATEK NA BIEGUNACH, SUPER (961792897) - Aukcje internetowe Allegro jutro pewnie pojada z teściem do hurtowni spojrzeć czy jest a jak nie to się będzie zamawiało. Z moją mamą byłam juz oglądać rowerki dla Małej, i juz mam wybrany, upatrzony "ten nasz".
JHeszcze brakuje mi pomysłu co kupić Gosi od nas na prezent .... :confused:
 
No właśnie, nie wiadomo ile noga do lata urośnie, byliśmy dziś w dajśmanie (wybaczcie nie wiem jak to się pisze) i mieli promocję na niektóre modele letnich bucików - ja się napaliłam jak głupia, a Tomek mnie ściął, że to za wcześnie, bo noga urośnie i będzie po butach. W sumie ma racje, ale takie fajne sandałki po 19.99, aż żal nie wziąć :-p:-p:-p
 
taki "inny" no nie? ;-) my oboje w sumie fani świata fantasy, elfy, orki, demony, krasnoludy, trole, smoki to nasz świat; w domu mamy miecz półtora-ręczny, a u mojej mamy łuk długi klasyczny, w lato sobie z niego strzelamy do celu ;-);-)
 
reklama
madalenka skąd ja to znam, mam dwóch wielbicieli tego tematu w domu, a w rodzinie kuzyna, który co roku bije sie pod Grunwaldem
 
Do góry