reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

reklama
może delikatnie zapytaj, czy może oddać Tobie Twoje rzeczy - bo to rzeczywiście nie w porządku, żebyś musiała jeszcze raz wszystko kupować... szczególnie, żę jeśli miała dwoje dzieci, to na pewno kupowała trochę swoich rzeczy a nie bazowała tylko na tych od Ciebie
 
O wózkach chicco czytałam nie za dobre opinie.Ja upatrzyłam sobie emmaljunge model smart.Już się nie moge doczekać kiedy będe kupować wózek.A kiedy wy planujecie kupić wózek?
 
modroklejka kurcze te pieluszki flanelowe i tetrowe we wzorki super są na prawdę piękne :tak::-) chyba jak ja urodziłam synka to takich nie było albo ja takich nie widziałam ale teraz tez takie sobie sprawie.Piękne :-):-)
 
najśmieszniejsze jest to że ja zamówiłąm wczoraj te pieluszki na allegro za 3,18 zł za sztuke a moja mama kupiła dokładnie takie same w sklepie, ale płaciła za nie po 5,5,0 zł ! na szczescie ja kupiłam 7 a ona 3 wiec w sumie juz wiecej zamawiac nie musze. A obserwujac bratówke-ona zuzywa mase pieluszek, buciera buzke, kładzie na przewijak....
 
ja zapewne kupie jak poprzednio Bebe confort....bylam bardzo zadowolona...emaliungi sa bardzo wytrzymale ale i ciezkie jednoczesnie...przynajmniej takie mam skojarzenia sprzed 3 laty:)...teram moze sie pozmienialo....kupujecie nowy czy uzywany???
 
fajowe te pieluszki :-) ja miałam dwie flanelowe białe oraz jedną niebieską w takie duże zwierzaki typu słoń, lew, hipcio oraz 10 białych tetrowych i dwie w żółte duże słonie - trzeba będzie je odnaleźć ;-)
 
reklama
ja dzis doszłam do wniosku ze jesli nie bede robiła zakupów w czesciach to jak bede miałą kupic wszystko na raz to na bank o wielu rzeczach zapomne....moj plan zakupów jest w miare logiczny i generalnie składa sie z 4 czesci-rzeczy do pielegnacji i higieny - w tym apteczka, rzeczy do karmienia, rzeczy do spania, i rzeczy dla mnie...pod kazdym hasłem kryje sie masa drobiazgów, ale po kolei bede odchaczac kazda pozycje z kazdej kategorii...moze to smieszne, ale mam wrazenie ze jesli mam plan to o wszystkim bede pamietac....jak bedzie-wyjdzie w praniu!
 
Do góry