reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

:-) na becikowe to ja nie licze.....pewnie wydam je w jedne dzien .....cala nadzieja w moim mezu.....po nowym roku wysylam go do szefowej zeby (jak tylko potrafi) ;-) naklonil ja do dania mu podwyżki.....:tak:
 
reklama
ja słyszałam, że becikowe dostaje się i już - tylko teraz planują jakieś zmiany. Z tego co kojarzę to uzależnione ma być min od tego czy kobieta robiła USG i takie inne dziwactwa...
 
Też slyszłam, ze od któregoś tyg ciąży kobieta ma regularnie zgłaszać się na badania, jeżeli nie zrobi tego to nie dostanie becikowego, ale nie wiem czy ta ustawa weszła w życie czy nie.
 
becikowe dostaje kazda mama...i tu nie ma wyjątków-chyba ze sie po nie nie zgłosi...to o czym wy mówicie to zasiłek macierzynski na start...i nie w kazdej gminie go daja, i jest on uzalezniony od doachdow w rodzinie i waha sie od 550 zł do 1500 zł...tyle wiem od kolezanki która pracuje w urzedzie gminy
 
Witam Marcowe Mamy. Jestem Mamą Dawidka ur. 11.05 2008 i pozwalam sobie na Waszym wątku zaaoferować ubranka, z których synek już wyrósł (spodenki jeansowe, ogrodniczki, bluzeczki, śpioszki, kaftaniki itp. wszystko w rozm. od 62 do 68). Posiadam również laktator Canpol babies premium, rogal do karmienia, atłasowy becik do chrztu, podgrzewacz do butelek, rożek i becik na wyjście ze szpitala, komplet pościeli do wózka. Jeśli któraś z Mam będzie zainteresowana proszę o kontakt na gg mojego męża 8926407. Dziękuję i pozdrawiam.
 
Wiecie sprzedalam wozek bo nie planowalam drugiego dziecka ..teraz zastanawiamy sie nad Mutsy urban rider duo albo icandy pear,okaze sie pozniej co kupimy:-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry