reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

reklama
eve-ja z tej serii co twoja zytafa zamówiłam kolale co sie wspina...jest boski...taki sam kupilismy bratankowi jak był mniejszy i do tej pory do uwielbia a ma juz 11 mc!
 
Mam pytanie do dziewczyn ktore maja quinny BUZZA ;-) Wiem ze napewno ma EVE i Justyna:tak:
Macie juz albo zamierzacie kupic na zime spiworek do spacerowki??? Ja szukalam na allegro ale nie widze:confused: sa do innych modeli ale do buzza chyba nie:confused: Teraz jak bede w PL to bede musiala kupic dlatego pytam juz teraz:-p Jak cos znajdziecie to podajcie link;-)

I taki palak zamowie ;)
http://www.allegro.pl/item675261400_tiny_love_muzyczny_luk_z_zabawkami_natura_nowosc.html
 
Ostatnia edycja:
Zamawiam tą żyrafę. Własnie dostałam zwrot podatku, to na tę okoliczność trzeba coś dziecku kupić :tak::-D


Eve - To super....:-) Ja niestety co roku dopłacam do podatku... Zwrot miałam chyba tylko raz kiedyś na studiach jeszcze jak byłam....:baffled:


Carol widze ze ty się JUŻ bostona pozbyłaś, na allegro coraz wiecej widze ofert jest sprzedazy
Ja jestem nie zadowolona, pisałam już kiedyś że mi się kółko przednie popsuło .... łożysko poszło ..... Najgorsze jest to, że kupujac wyprawke dla malej wydalismy wszystkie nasze oszczednosci (przypomne ze ja studiuje i tylko tomek pracuje a nie mieszkamy z rodzicami tylko wynajmujemy) i teraz nawet jak bysmy bardzo chceli to nie mamy za co kupic nowego wozka, ledwo nam starcza do "pierwszego" a jeszcze na wesele na koscielny slub odkladamy :-:)-(
wiec w kwestii wozka jestem bardzo niezadowolona bo dolozayla bym 200-300 zl wiecej kupilabym inny model (tako jumpera x albo jedy fyna4) a teraz nie mam tyle kasy zeby nowy wozek kupic (nowy w sensie inny):-:)-( nawet gdybym ten sprzedala to nie bede miala z czego dolozyc, bo byle czego 2 raz nie kupie ...


Magdalenka - ja strasznie zachwalałam ten wózek kiedyś na forum, bo wydawał mi się idealny.... Koleżanka ma i jest baaardzo zadowolona.
Ostatecznie i tak nie kupowaliśmy wózka, bo dostaliśmy stary od sąsiadki. A teraz teściowie nam kupili JEDO FYN4, używany za 600zł - akurat wogóle nie widać że używany... jest jak nowiutki. ale i tak nie jestem nim za bardzo zachwycona. w prowadzeniu po równym terenie jest bardzo fajny, leciutko się pcha, zawrócić można w miejscu bez problemu, ale jak trzeba wjechać na krawężnik to strasznie ciężko podbić te przednie koła na tych wielkich tylnich. poza tym ma kiepską amortyzację, Jaśkiem strasznie trzęsie na wszelkim nierównościach chodnika... jak spi w nim to muszę jechac bardzo bardzo wolniutko, żeby się nie obudził.
w wyglądzie oczywiście fajny, dość dobrze się składa do samochodu.

Także chyba każdy na plusy i minusy...
Ale teraz jakbym miala kupić to kupiłabym na paskach i z plastikowymi dużymi kołami - lekkie prowadzenie i dobra amortyzacja. Poza tym świetnie mozna dziecko pobujać.
 
reklama
Domi ja mam na paskach amortyzacje i jest swietna.Prowadzi sie wozek leciutko,jezdze nim jak jeepem lub inna terenowka:-DNa bujanie wpadla moja przyjaciolka(bezdzietna!):-DKiedys spacerowalysmy z Juli,usiadlysmy na lawce a juli zaczela stekac wiec ja mowie,ty,musimy wstac i chodzic to ona sie uspokoi,a ona zlapala za racze wozka i mowi ty,no co ty,przeciez mozemy siedziec,gadac i BUJAC tym wozkiem-ona niematka wpadla na to a ja matka nie;-):-DMoj wozek ma jednak jedna zasadnicza wade-JEST CIEZKI!Niby wazy 15 kg ale...troche mi sie nie chce wierzyc bo ciezka krowa taka z niego ze hej i wnosi mi go przewaznie maz,sasiad,przechodzen lub ja we 2 osoby z kims...:nerd:To jest jedyna wada i chweale sobie ze to tylko pierwsze pietro a nie np.4
 
Do góry