reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

reklama
dziewczyny ja też jestem fanką tiny love, moja malutka lubi ich zabawki.
Ja za bardzo na zakupy nie wychodzę, ale mam neta w domu i przez net kupuję, przesyłki przychodzą jak męża nie ma więc się nie złości :)

hihi

a odnośnie zabawek to uważam, ze wiele różnych można kupić używanych, czasem nie warto przepłacać za używaną. Ostatnio kupiłam taką zabawkę
TINY LOVE TL#03 DUZA INTERAKTYWNA PILKA W-wa (679095885) - Aukcje internetowe Allegro właśnie używaną, na nową byłoby mi szkoda kasy. i kupiłam matę tropikalną wyspę też używaną, nowa kosztuje 300 zł.
niektóre zabawki można prać w pralce a te których nie można piorę ręcznie.
 
a wiecie co, pochwalę Wam się, kupiliśmy "nowy" wózek, wcześniej mieliśmy Miakado Boston, ogólnie OK, ale dość szeroki i amortyzacja mnie wkurzała.

Kupiliśmy Teutonię Fun System (używaną), jak dla mnie jest boski, lekki, wąski, łatwo się prowadzi no jestem zachwycona. różnica kolosalna. Trochę żałuję, ze nie kupiliśmy go na początku.
tylko nie kupowaliśmy gondoli, spacerówka rozkłada się na płask, myślicie, ze to nie za wcześniej na przesiadkę w spacerówkę?

Magdalenka, a Ty zadowolona jesteś ze swojego wózeczka?
 
MM łożeczko taj jak ivaz pisała koniecznie z regulowanym dnem, bo Ci plecy wysiądą jak będziesz małą kłaść i wyciągać na dolnym poziomie :tak:

carolin, ten link co podałaś to nowe zabawaki za 95 zł, skąd ta cena 300 zł :baffled:
 
Carol widze ze ty się JUŻ bostona pozbyłaś, na allegro coraz wiecej widze ofert jest sprzedazy
Ja jestem nie zadowolona, pisałam już kiedyś że mi się kółko przednie popsuło .... łożysko poszło ..... Najgorsze jest to, że kupujac wyprawke dla malej wydalismy wszystkie nasze oszczednosci (przypomne ze ja studiuje i tylko tomek pracuje a nie mieszkamy z rodzicami tylko wynajmujemy) i teraz nawet jak bysmy bardzo chceli to nie mamy za co kupic nowego wozka, ledwo nam starcza do "pierwszego" a jeszcze na wesele na koscielny slub odkladamy :-:)-(
wiec w kwestii wozka jestem bardzo niezadowolona bo dolozayla bym 200-300 zl wiecej kupilabym inny model (tako jumpera x albo jedy fyna4) a teraz nie mam tyle kasy zeby nowy wozek kupic (nowy w sensie inny):-:)-( nawet gdybym ten sprzedala to nie bede miala z czego dolozyc, bo byle czego 2 raz nie kupie ...
 
takie bluzeczki ostatnio kupiłam Patrycji jak byłam na zakupach ;-) pierwsze trzy to rozmiar 80 :-D bo tych 68 mam już duuużo :-D, a tą ostatnią kupiłam w sobotę, bo była specjalnie kupiona na urodziny mojej babci które były w niedzielę :-D (to jest rozmiar 68)
 

Załączniki

  • 1.jpg
    1.jpg
    21,2 KB · Wyświetleń: 37
  • 3.jpg
    3.jpg
    20 KB · Wyświetleń: 35
  • 4.jpg
    4.jpg
    21,3 KB · Wyświetleń: 35
  • 2.jpg
    2.jpg
    27,9 KB · Wyświetleń: 35
reklama
magdalena, a jaki Ty masz wózek?? co z tym kołem , nie można jeździć??
mam mikado boston, a na swoje usprawiedliwienie moge dodac ze nie widzialam tego wozka w realu tylko kupowalam przez neta w ciemno (bo w siedlcach tego modelu nie mieli a w ciazy mi sie nie chcialo po warszawie tłóc )
kolko juz dawno naprwione, lozysko tesc dokupil a Tomasz je zamontowal ....
 
Do góry