reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

reklama
my mamy pożyczoną matę tiny love i Jula bardzo lubi się na niej bawić - nad tymi pałąkami się jeszcze nie zastanawiałam, Nika nie miała nic takiego...

a z innej "beczki" - takie mam buty dla Juli ;-) też od cioci z UK :-D
 

Załączniki

  • DSC01859.jpg
    DSC01859.jpg
    22,7 KB · Wyświetleń: 46
  • DSC01894.jpg
    DSC01894.jpg
    28,7 KB · Wyświetleń: 39
Zabaweczki sa wszystkie swietne:tak: tez zamierzam cos takiego do wozka kupic;-)
EVE jakie kolorowiutkie te bluzeczki prawie na kazdy dzien inna:-D
Ivaz kurteczka sliczniutka;-)
Ola jakie zaczepiste te buciki:-) ja to mam faze wogole na buty a takie malutkie to sa przesliczne:tak: a trampki wygrywaja:-p

Dziewczyny na dniach bede zamawiac jakies lozeczko turystyczne i zastanawiam sie czy potrzebuje do niego ochraniaczy???? Eve Ty juz bylas na wczasach wiec doradz czy bez ochraniaczy moze sobie mala krzywd zrobic?? dodam ze ma chyba owsiki:-D:-D bo sie kreci tak ze w nocy trzeba kilka razy ja poprawiac..
 
Moje maleństwo, moja Zosia od urodzenia spi w łóżeczku turystycznym, tylko mam włożony normalny materacyk i zapeniam, że nie potrzeba żadnych ochraniaczy
 
ivaz to dobrze ze nie trzeba bo juz myslalam jak my sie spakujemy jak tyle rzeczy potrzeba... troche martwie sie wlasnie o ten materacyk.. bo wiem ze sa cienkie i sie zalamuja.. ale bez sensu jest mi kupywac jeszcze materac.. jedziemy na 6 tygodni. najwyzej popodkladam kilka kocow:-D:-D:-D
 
Ja miałam ochraniacze tylko dlatego, że mój M dostał w pracy drugi komplet, a i atmosferę chciałam domową zrobić na wyjeździe :tak: Zabrałam tez jej krokodyla i pieska ( z nimi śpi w domu)
 
Eve widzialam tego krokodyla na zdjeciach:tak: super sprawa u Nas by sie sprawdzil napewno bo mala tak sie kreci ze wystawia raczki i nozki przez szczebelki:baffled: (ale tylko z jednej strony..:confused:) ostatnio zrobilam taki waleczek z jej cienkiej poduszki i wlozylam pod przescieradlo z tej strony:tak: i teraz nie ma bata zeby sie az tak wykrecala heheh Ale raczkami i tak chwita szczebelek:-p
 
ivaz to dobrze ze nie trzeba bo juz myslalam jak my sie spakujemy jak tyle rzeczy potrzeba... troche martwie sie wlasnie o ten materacyk.. bo wiem ze sa cienkie i sie zalamuja.. ale bez sensu jest mi kupywac jeszcze materac.. jedziemy na 6 tygodni. najwyzej popodkladam kilka kocow:-D:-D:-D

Te materacyki od łóżeczek turystycznych nie są zafajne są cienki i twarde, ale można położyć złożony koć i też bedzie ok tym bardziej, że to na krótki czas
 
reklama
Do góry