reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

modroklejka, pewnie jeszcze do Ciebie przyjdzie. Ja dostałam jakoś na tydzień przed 4 miesiącem Ady. Jedną dostaniesz pocztą a drugą odbierzesz w rossmanie na kupon, który zawiera ta pierwsza :-)
 
reklama
ja gdzieś "posiałam" ankietę z hippa ....:angry::angry::angry: wysłałam wszystkie inne a z hippa nigdzie nie mogę znaleźć, pamiętacie może w czym/z czym ona była??:angry:
 
ja dokładnie nie pamiętam, która ankieta była z jakiej firmy - wypełniłam co było do wypełnienia nawet nie zwracając uwagi na logo ;-)
 
carolin- własnie oglądałam też ten fotelik, bardzo mi sie podoba :-)

Justyna337- słuszne uwagi, muszę to jeszcze raz przemyśleć

dzieki
 
Magdalenka, ja też mam pałąk z tiny, to był pierwszy prezent jaki dostała od przyszłego chrzestnego zaraz po jej narodzinach, ale mnie ta żyrafa sie podoba, mam dość jeździć z wózkiem z masą zabawek na pałąku, w koszyku, w siedzisku :-D
 
Zyrafa naprawde jest fajna ! ogolem zabawki z tiny love sa fajne.
Po wyplacie chyba sprezentuje taka Gosi bo na razie portfel pusty:-D
 
reklama
Do góry