reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

Magdalenka dobrze zrobilas,te termoopakowania ze steropianem w srodku to mozna o kant d*py rozwalic:-D
Modroklejka pierwsze slysze o takich poduszeczkach ale fajnie i funkcjonalnie wygladaja-wyobrazilam sobie wiele zastosowan tego.

Jak cos to polecam tez dobry,maly termos z ktorego wody w srodku nocy jak dajecie sztuczne mleko szybko da sie zrobic mieszanke mleczna.Bo tak sobie mysle ze np.sztucznych mlek nie polecaja podgrzewac czy trzymac iles godzin tylko rozrabiac swieze i od razu zuzyc wiec nie zawsze podgrzewanie ma sens mleka zrobionego iles godzin temu,czasem lepiej sklecic swieze-ja tak robie w nocy.Dlatego tez zadne podgrzewacze ani termoopakowanie w nocy mi sie nie przydaje teraz,moze potem do odgrzewania sloiczkow.
 
reklama
modroklejka kochana u mnie np. wszystko jest w aptekach ;-) od patyczkow kosm.poprzez torebki kosmetyczki perfumy walki do wlosow smoczki laktatory wanienki wszystko :) z tym ze ja mieszkam w UK najpierw mnie to przerazalo i mowilam "co to za apteka ze taki chłam w aptekach maja" a teraz to czasem jest wielkim plusem :tak:
Miłego dnia:happy:
 
Aha,mata juz zakupiona,na zamknietym watku jest wiecej fotek Julisi bawiacej sie na macie.Nawet nie myslalam ze miesieczne dziecko moze tak sie mata zainteresowac-nawet sobie "gaworzy" lezac na niej:tak:Ciekawe kiedy jej sie znudzi ta mata bo dzieci to ciagle nowych bodzcow potrzebuja:-D
Karuzelka tez kupiona-sliczna i kolorowa.Bedzie montaz jej jutro to wkleje fotencje.
A nad lezaczkiem bujaczkiem ciagle mysle czy ten z daszkiem kupic czy inny jakis.
 
sara...ja chyba kupiłabym bez daszka-chyba ze zamierzacie go czesto na zwenatrz uzywac...bo jak obserwuje bratanka jak siedzi np w foteliku samochodowym to jemu ten daszek zawadza mimo ze nie jest jeszcze taki duzy bo ma 7 mc...ale głowka juz o niego trze


a wracajac do mleczek sztucznych-pewnie ze najlepiej przygotowywac na swiezo, ale nie zawsze ma sie taka mozliwosc...wiec na ewentualnosc dłuzszego wyjscia trzeba pomyslec...

my dostalismy od znajomych podgrzewacz na gniazdo zapalniczki samochodowej...w zyciu bym tego pewnie sama nie kupiła, ale jak mam to fajnie...moza akurat sie przyda-zwłaszcza ze wybiearmy sie z małym nad moze pod koniec lipca...
 
Sara ale szybo zleciał ten pierwszy miesiąc Julitki:-) Mata edukacyjna śliczna:-) Na pewno przyczyni się do szybszego rozwoju Maluszka i da wiele radość!! Ja jeszcze nie kupiłam ale też planuję.

Mordoklejka my też wybieramy się w wakacje nad morze z niunią. Z uwagi na to że z pomorza pochodzimy to nie wyobrażam sobie wakacji bez pobytu nad morzem:-)
 
Sara-my jeszcze nie mamy maty edukacyjnej. Narazie jest tylko karuzela nad łóżeczkiem, która ma bardzo dużo melodii i leżaczejk-bujaczek....Może matę dostaniemy od kogoś w prezencie???
 
reklama
Zamowilam sobie u mamy herbatki Hippa przy corze sie sprawdzily oraz pare buteleczek espumisanu dla niemowlat -tylko po to by miec;-).Cora nie miala kolek wiec nawet z tym doswiadczenia nie mam.Kosza na pampki nie kupuje ,mamy parterowy domek,kosze mam na tylach domu kolo garazu wiec bede wyrzucac jak do tej pory dwa razy dziennie,zreszta u nas sa specjalne kosze na pieluchy pod kazdym domem,wiec sprawa sama sie rozwiazala.
Mata edukacyjna (po corci)j:tak:czeka na swoj czas,wiecej nic juz nie dokupuje.
 
Do góry