reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

reklama
M*R* wlasnie dzis w nocy maly chyba mial kolki bo prezyl sie i kwekal od po 4 do po 6.
Potem przed poludniem to samo.Dawalam mu codziennie troszke do mleka infacolu ale to se mozna o "kant d**y rozbic"sory za slownictwo.
Mam tez Colief i teraz to mu daje,jest podobno dobry-zobaczymy.
 
Modroklejka - dziekuje za cenna informacje.To termoopakowanie ktore mam (wewnatrz wylozone pozal sie Boze steropianem) jest do bani wiec zamierzam zainwestowac w jakies porzadne.
Moje malenstwo-wierze ze TT jest OK.Ale wiesz,butelki Avent tez bardzo do mnie chwalono a okazaly sie porazka.Roznie to bywa z tymi markami;-)
Katarzynka83 - my wrecz przeciwnie-mieszkamy na 42m2 z dzieckiem i fretka (a sa to smrodliwe zwierzatka uwierz mi) i kazdy kto wchodzi mowi ze ani zwierzatka ani bobasa kupek nie czuc.Raczej w pokoju gdzie spi mala z nami czuc charakterystyczny zapach kosmetykow Bambino i Olilatum po kapieli wiec zapach taki "oliwkowy".
Edis - jesli jest uczulenie lub koniecznosc szerokiego pieluchowania to na pewno tetra najlepsza.
Ewelcia,sprobuj butelki Lovi z Canpolu-naprawde skuteczne.Przykladowo wkleje linki z allegro takich jak ja mam:

  • ta co wyglada jak wibrator:
Butelka ANTYKOLKOWA ~ CANPOL ~ 250ml (552051397) - Aukcje internetowe Allegro
  • i taka:
Butelka 150 ml antykolkowa LOVI Canpol 0m *SKLEP* (568705653) - Aukcje internetowe Allegro

  • jeszcze sa samosterylizujace ale takiej nie mam:
BUTELKA SAMOSTERYLIZUJĄCA LOVI CANPOL 250ml (564698445) - Aukcje internetowe Allegro
 
Sara wiem ze sa takie butelki juz nawet kiedys wklejalas link musze sama zobaczyc w aptece czy tutaj sa,jak beda to napewno sie skusze.
teraz to juz sama nie wiem czy on ma kolki czy kupy nie moze zrobic bo teraz zauwazylam przy karmieniu ze byl krzyk pisk i prukanie az caly pampers sie trzasl,otworzylam i byla mala kupa,teraz znow sie nadyma moze bedzie wieksza:-D:-D:-D taka jak rano
 
a ja dzis obdzwoniłam masę aptek i nigdzie nie mieli laktatorów TT... nie wiecie, może jakaś sieć aptek ma jednak je w sprzedaży? Bo jak bedzie mi potrzebny na już to za długo czekać na allegro... a te avent isis.... pasuje do nich butelka TT?
 
midnight....laktatrory TT sa w sklepach nie w aktekach-w smyku sa na 100% jak masz akpol u siebie to tam tez sa produkty TT
 
Modroklejka dzięki za info o tym termo opakowaniu z TT, ja je kupiłam od razu z butelkami i laktatorem a potem trochę żałowałam bo dużo tańsze widziałam, a teraz jednak wychodzi, że to będą dobrze zainwestowane pieniążki :tak:
Midnight powiem Ci, że ja ani w sklepach, ani w hurtowniach u siebie nie widziałam "osprzętowania" z TT, u mnie w okolicy wszędzie mają tylko avent ....
Mam nadzieję, że te butelki z TT się sprawdzą i nie będę musiała kupować innych .... :-)
 
te termoopakowania które sa wypełnione styropianem nie sa za dobre...sa szytwne i maja za duzo luzu...

te z TT-czy np takie same robi dr brown-scislej przylejdaja do butelki i dzieki temu dłuzej trzymaja ciepło...avent o ile sie nie myle robi taka termotorbe na 2 butle

tu macie linki do innych opakowan tego typu...

UNIWERSALNE Termoopakowanie torba # LOVI Canpol# (572428816) - Aukcje internetowe Allegro

TERMOTORBA AVENT TERMOOPAKOWANIE TORBA NEW (578962427) - Aukcje internetowe Allegro

Dr Brown's termoopakowanie TORBA IZOLACYJNA termos (570554972) - Aukcje internetowe Allegro

TERMOOPAKOWANIE AVENT NA 2 BUTELKI GRAFITOWA J.NOW (576780369) - Aukcje internetowe Allegro
 
reklama
i jeszcze jedno mi sie przypomniało

nie wiem czy znacie takie cos

Mała poduszeczka rozgrzewająca DISNEY. (563409546) - Aukcje internetowe Allegro

to takie mini poduszeczki wypełnione jakims zelem...maja w srodu metalowa płytke, jak sie ja przełamie to sztywnieja i robia sie cieplutkie....mysle ze to by sie nadawało do lekkiego ocieplenia mleczka....potem oczywiscie mozna je przywórcic do stanu pierwotnego...i uzywac ponownie...

ja mam takie nieco wieksze poduszeczki od 3 lat i swietenie sie sprawdzaja do rozgrzwania rak-rewelacyjnie sie sprawdziły na nartach...mam po prostu w kieszeniach kurtki i jak mi zimno to sobie łąpki rozgrzewam....

oczywiscie nie ma co na cuda liczyc, ale mysle ze jakby taka poduszeczke włozyc na dno takiego termoopakowania to napewno cos tam podgrzeje

znalazłam tylko takie ale sa dostepne rózne kształty-takze okragłe...ja mam w sumie 4 sztuki-2 okragłe i 2 kwadraty własnie

oo własnie znalzałam okrągłe

http://www.allegro.pl/item568505579_ok_disney_poduszeczka_rozgrzewajaca_super.html

http://www.allegro.pl/item579150586_disney_poduszeczka_rozgrzewajaca_wzory.html
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry