reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

ja też kupuję ten wózek - i znalazłam na allegro fotelik Polaka, z adapterami pasującymi do stelaża atlantica, bo na tym mi bardzo zależało... w sklepie był tylko wózek szaro turkusowy i mąż się w nim "zakochał", jak wyzdrowieję pojedziemy do hurtowni może będą inne kolory... ale model już wybrany co najważniejsze;-);-):tak:

Ja jeszcze się zastanawiam nad kolorem ale mi również podoba sie szaro-turkusowy atlantic:-)
Wsumie pasuje i dla chłopca i dla dziewczynki.

778096d64b.png


No i musze pomysleć też nad fotelikiem do tego wózeczka.
 
reklama
Miotlica, Maniulka - ja ten sam termometr zamówiłam:tak: tylko ze minał juz tydzien i jeszcze nie dostałam. Tego samego dnia zamawialam wozek i przysłali za dwa dni a termometru ani widu ani słychu;-)
 
Kitki, oni na stronce mieli napisane, że mają opóźnienia w wysyłkach, więc nie możemy mieć do nich pretensji. Ja zamawiałam 13 stycznia, ale mam nadzieję, że w poniedziałek, albo wtorek dotrze już do mnie.

Miotlica, dobrze, ze jestes zadowolona. Ja jak leżałam w szpitalu to na wszystkich oddziałach mieli właśnie taki termometry do ucha, tylko nie wiem jakiej firmy i mierzenie było ekstra, jak ktoś spał, to nawet nie budzili.
 
No tak faktycznie pisałs juz o tym a powiedz czy znasz kogos kto używał takiego do mikrofali czy to to samo co taki normalny??
moja szwagierka używała takiego do mikrofali, bo nie karmiła piersią więc od maleńkiego musiała butelek używać - ale ja szczerze mówiąc widziałam tyko ten jeden właśnie, więc nie wiem, czy one się czymś różnią :sorry2:
my mikrofali nie mamy, natomiast jak na razie nie mam zamiaru kupować - zakładam, że będę jak poprzednio mogła karmić piersią dość długo
 
ja dziś zajrzałam na allegro, żeby popatrzeć na ceny tych sterylizatorów, bo to ostatnio częsty temat u nas :-) i doszłam do wniosku, że można znaleźć fajne aukcje w rozsądnej cenie, a i rzeczywiście ten sterylizator canpola to ciekawa oferta, ciekawe, czy mi się w mikrofali zmieści, muszę zmierzyć,
A z tym gotowaniem i matowieniem, to rzeczywiście prawda, że kiedyś były szklane butelki więc gotowanie im straszne nie było, a teraz to plastiki, więc z jednej strony chyba opłaca się zainwestować w jakiś niedrogi sterylizator, niż co jakiś czas być zmuszonym do wymiany butelek;
ja chyba rozważę zakup sterylizatora, i pewnie będzie to albo ten z canpola właśnie, albo jakaś używka z TT (o ile trafi się dobra oferta:-))
 
Cześć dziewczynki, co do butelek to powiem Wam, że ja właśnie nakupiłam szklanych buteleczek (firmy Canpol Baby), jedyną plastikową jaką mam w domciu to przeciwkolkowa, tak na wszelki wypadek, więc sterylizatora raczej kupować nie będę, (na marginesie laktator też mam szklany)...więc dla mnie to zbędny wydatek, z Mikim też sobie poradziłam bez niego, więc i teraz dam sobie radę.;-)
 
reklama
Do góry