reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

reklama
Atsoniu expedita tez mam zamiar kupić, własnie na zabawki, fajna ta pólka na zdjecia,mozna je powieści jedna nad druga i na nich poukładac ksiązeczki oparte o ścianę, widziałam juz takie rozwiązanie, super to wygląda.Z reszta sama zobacz. Yylko my mamy mnówstwo książek i zbiór sie powiększa więc u nas to raczej potrzebny duzy solidny regał na książki. Ten reling nad solikiem tez super wyglada a i jest praktyczny, jak cos to szukaj go na dziale kuchennym w Ikea
Eve a stuva jest bardzo fajna, tez je brałam pod uwagę, a u Ciebie z tym łózeczkiem będą fajnie wyglądały te mebelki, kolorystyka tez do wyboru do koloru, A zeby nawiązac do księżniczek z łóżeczka to widziałam fajne, duże plakaty z księżniczkami http://allegro.pl/kup-plakat-plakaty-disney-princess-castle-krakow-i1510658072.html, powiesiłabym dwa oprawione w cienką ramkę, obok siebie nad łóżeczkiem i bedzie gites
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ogladamy z dziewczynami z pracy jak urzadzacie pokoje dla dzieciakow,tzn ogladalm sobie w spokoju linki i mi sie zlecialo kilka osob...:-D
fajne dywany.

zaraz mnie wyrzuca z roboty,ale jest chwila przestoju z fakturami wiec odpalilam beztrosko BB :p
PS.radocha trwala cale 10 min,przelozone juz wrocily z meetingu i musze wracac do roboty ehhh.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
a ja planuję
szafa IKEA | Przechowywanie w sypialni | Inne szafy i szafki na bielizne | HEMNES | Szafa
komoda IKEA | Przechowywanie w sypialni | Komody | KOPPANG | Komoda, 3 szuflady ta z serii hemnes jest duzo większa i głębsza, ta wydaję się zgrabniejsza
łóżko wiadomo IKEA | Dzieci | Łóżka dla dzieci | MINNEN | Rama łóżka, reg. dług./podst.szczeb białe
expedita białego takiego co Atsonia pokazała
i zastanawiam się nad stolikiem czy ten IKEA | System przechowywania | System STUVA | STUVA | Ławka przemawia do mnie szerokość, czy na razie kupic ten zwykły za 19,90 i zmieniac co jakis czas jak zostanie wyeksploatowany na maksa??? Tu prosze o rady
Co do oswietlenia to planuje taki kinkiet nad łóżeczkiem IKEA | Dzieci | Oświetlenie dla dzieci | SNÖIG | Lampa ścienna lub taka stojącą lampkę IKEA | Dzieci | Oświetlenie dla dzieci | SNÖIG | Lampa podłogowa jest bardziej moblilna mozna wszędzie postawić w zależności od potrzeb, co myslicie?
I taką lampe sufitową tj taki klosz w tym największym rozmiarze IKEA | Klosze, podstawy, kable | Klosze | ALFHILD FÅGEL | Klosz
Jedynie mam problem z zasłonami i dywnikiem bo z tych dziecięcych w ikea nic do mnie nie przemawia.
Takie poduchy juz kupiłam IKEA | Tekstylia dla dzieci | Poduszki i koce | FABLER | Poduszka bo trafiłam na promocje były po 12zł :-)
 
dziewczyny sliczne beda pokoiki. Kurcze, ale nie obawiacie sie,ze dziecko spadnie z takiego pietrowego lozka?moja mala lata po lozku czasem i ja sie boję ze moglaby spaść ale rozwiazanie super, bo wkorzystuje maksymalnie przestrzen

ivaz -fajne zestawienie, mi tez sie podobaja mebelki hemnes, tym bardziej po tej inspiacji pokoiku zuzi z fotoforum.

moze cos z tych dywanow? dywany dla dzieci=
 
OO widze ATsonia że jednak przekonałaś Tomka do tego łóżka;-) My dla Majki kupoujemy to co pokazywałam kiedyś, praktycznie identyczne jak ATsonia pokazała i też białe :) Ja myśle że jak z naszego łożka nie spada to z tamtego też nie spadnie, najwyżej na początku położe materac na dole. My też mamy mała przestrzeń (niecałe 13m na 3osoby :baffled:) więc takie rozwiązanie jest idealne dla nas. I też w przyszłości myślimy żeby obciąc nogi i będzie normalne łożko. Tylko właśnie wpadłam że nie mam pościeli do takiego większego łóżka, czyli do wydatków dojdzie kołdra nowa i poducha no i sama pościel....ech
Mi się bardzo podobają naprawdę wszytskie pokoiki jakie planujecie, jejku jak ja marzę żeby mieć swoje cztery kąty i coś urządzać...
 
mignight znam te dywaniki Haba, są swietne. Podoba mi się ten okrągły w domki, ale u nas nie bedzie psaować, myślę nad tym dywany dla dzieci
Zoska też lata po całym wyrku, tez sie obawiam tego "dorosłego" łóżka
 
midnight dywany fajne, ale nie dałabym 800zł za dywan dla dziecka, po pierwsze szybko brudzi (przynajmniej Kuba), po drugie za kilka lat trzeba go wymienić, na doroślejszy

angielski rozmiar buta 7 to nasze 24 ?
 
reklama
Do góry