reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

Kupiłam dzisiaj Zosi dwie parę zajefajnych dzinsów H&M oczywiście z 50% promocją i musiałam powiedziec to hasło.
Co do wózków dla lalek to się nie znam, Eve fajowy wózeczek, a najważniejsze ze Adzie sie podoba, a wózki dziecięce tez wolę trójkołowe, lżejsze, zwrotniejsze, mam jane slaloma w sumie stoi nie uzywany od roku, ale zal mi się go pozbyć.
 
reklama
A my kupilismy W KOŃCU nowe łóżko dla Szymka plus dwa komplety pościeli :)
Wszyscy są szczęśliwi, ja-że się nareszcie zdecydowaliśmy, rodzina, znajomi, przyjaciele, mąż-że PRZESTANĘ GADAĆ O DZIECIĘCYCH ŁÓŻKACH:-D:-D:-D
 
wogóle ciuchy z h&m bardzo mi sie podobaja. chcialam kupic te kapelusiki to ivaz z sukienkami kupila ale u nas ich jeszcze nie ma. za to kupilam spinki i torebke z tym samym motywem :)
 
ATsonia fajne łóżko, a pościel chyba będziemy mieć taką samą albo przynajmniej bardzo podobną, bo chrzestna miała kupić z Tomkiem a my kupujemy właśnie ze świnką Georgiem ;p
 
agniesia- ja nie moglam odmówić Szymkowi, on uwielbia zarówno tomka jak i peppe, jeszcze chcielismy mu kupić z bobem budowniczym, ale oszczędzamy, żeby mu wszystkie meble kupić.

Ale na dzien dzicka chyba kupimy jeszcze z bobem :)
 
ATsonia-swietne lozko,bajerne,kolorowe,pomyslowe.

Te wszystkie lozeczka z Ikei badz w stylu podobnym sa fajne ale kurcze jakby to ujac,sa takie strasznie poprawne,klasyczne,bez szalenstw,proste bryly geometryczne...Jakos nie mam przekonania,jedynie te metalowe z Ikei mi sie podobaja:tak:Wprawdzie widzialam ze pisalyscie ze wolicie klasyczne lozka niz "z ksiezniczkami",ale mimo wszystko chcialabym osobiscie bardziej kolorowe lozko dla 2 latka.

Ja w swoich ulubionych na allegro mam takie lozka,a czemu takie?Bo musimy miec cos do 150 cm,gdyz dluzsze w obecnym mieszkaniu nie wejdzie.

Łóżko łóżeczko HELLO KITTY drewno Raty NOWOŚĆ (1509321541) - Aukcje internetowe Allegro

DORA Łóżko drewniane Łóżeczko Super prezent (1500945053) - Aukcje internetowe Allegro

Łóżko łózeczko ŚWINKA PEPPA +materac 10cm (1498979160) - Aukcje internetowe Allegro

Łóżko łóżeczko ŚWINKA PEPPA stolik - raty (1473915093) - Aukcje internetowe Allegro

TOMEK THOMAS POCIĄG Łóżko Łóżeczko + Stolik Kurier (1508820671) - Aukcje internetowe Allegro

Sofa Kanapa Łózko Collage dla dzieci 180CM Nowość! (1516509833) - Aukcje internetowe Allegro

(zlozona ma 150 cm)


aczkolwiek...zadne mnie nie powala bo ja najbardziej lubie meble drewniane w kolorze drewna,i to jasnego typu klon,sosna.Jednoczenie chcialabym cos kolorowego i nie koszmarnie drogiego.

A co do kolorostyki,ostatnio tak jak juz pisalam o ciuszkach,lubie polaczenie zieleni i fioletu,cos w tym stylu (tylko moze ciut bardziej stonowane):

Cilek Szuflada pod łóżko dziecięce SWEET – ceny, opis i opinie. Ceny już od 700 PLN

Pokój dziecięcych marzeń

(tylko ta zolta sciana jest koszmarrrrna i nie pasuje)

Ups,spadam do pracy:-Dczas przeznaczony na sniadanie dobiegl konca :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Sara-każdy wibiera łóżko według upodobań przede wszystkim dziecka, mozliwości finansowych i wymiarów mieszkania. Ja ze zdziwieniem stwietdziłam (jak zmierzyłam) że Szymona pokój wcale nie jest taki mały jak nam się wydawało bo ma 2,95 na 3,5 metra. Dlatego zdecydowaliśmy się na łóżko duże-które starczy na dłużej. Jak Szymon podrośnie i nie będą już potrzebne kotary-to się je zdejmie, przytnie nogi i będzie zwykły prosty tapczan. Teraz zależało nam, żeby upchnąć gdzieś zabawki, a przestrzeń pod łóżkiem jest w tej chwili w sam raz na schowanie pudeł z zabawkami i kolejki.

A kolor wybralismy biały, bo uniwersalny i zmieniając tylko dodatki mogę go odświeżać co jakiś czas.



Mam nadzieję, że w czwartek w Ikei dostaniemy wszystkie meble, które zaplanowalismy :)
 
reklama
ATsonia-bardzo fajne łóżko wybraliście, szczególnie fajny ten pomysł, ze kiedyć można nogi przyciąć. Szkoda, że Ady pokój za mały jest na takie bajery. Szczególnie, że w obecnym mieszkaniu pomieszkamy jeszcze dwa lata to łóżko które wybraliśmy było dla nas najodpowiedniejsze. Tak jak pisałaś każdy kupuje łóżko wg swoich upodobań, finansów. A o gustach się nie dyskutuje, bo można kogoś przy tym urazić ;)
 
Do góry