reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

magdalenka może spróbuj jeszcze przekonać swojego m do wózka, w końcu sama widzisz jak Gosia bardzo lubi wozić...
jak ja się cieszę, że to ja podejmuję decyzję co kupimy, bo jak mój m czasem zarzuci pomysłem to normalnie ręce opadają i nawet nie chce mi się komentować :/
 
reklama
dziewczyny w ten weekend jest taka akcja w H&M
kupisz bluzke/top/koszule to spodnie są za 50 %
trzeba tylko podac hasło przy kasie "żyrafy wchodzą do szafy", obowiązuje na wszystkich działach
 
szkoda, że nie wiedziałam wcześniej, bo dziś byłam kupić Kubie bluzeczkę, ale chyba bym padła ze śmiechu mówiąc to hasło ;p
i kupiłam jeszcze młodemu świetne trampki w ccc za 30zł ;p
 
Eve a kupiłaś w końcu Adzie jakiś wózek??

edit:

Haha zobaczyłam twojego posta, napisałam mojego i zobaczyłam że ty edytowałaś i napisałaś że kupiłaś.
Czytasz mi w myślach chyba :D
 
magdalenka - :) Wózeczek fajny, bo można montować w dwie strony i regulować nachylenie. Spacerówka w zasadzie jak działa zupełnie jak kubełek w quinny :)
Tylko, że Ada ma szare kółka i te inne wstawki też szare nie czarne.
Wiwat róż :D A tak naprawdę to dostałam rabacik 20 % dletego wzięłam. :)
 
Ostatnia edycja:
ooo 20% rabatu przy tej cenie (podejrzałam w necie:-D) to atrakcyjna ofera.
U nas Tomasz wymyślił (w sumie po negocjacjach ze mną), że najlepiej by było jakby goście urodzinowi dali Goni kasę a my za to kupili byśmy jej 2 konkretne prezenty: wózek i rowerek (T uparł się na rower jak głupi ) a co i jak wyjdzie to zobaczymy.
Za tydzień mamy 1 turę przyjęcia urodzinowego więc trzeba się spieszyć z prezentem. :dry:

Ale mnie trójkołowce jakoś nie przekonują, mnie ciągnie na tego mikrusa którego wam pokazywałam już wcześniej:-D
 
magdalenka - mnie tez do tego mikrusa ciagnie ;)

eve - wozek ladnie wygląda ale mnie podobnie jak magdalenke trojkolowce jakos mnie nie przekonują, troche sie obawiam,ze beda bardziej chybotliwe przy pchaniu na krawezniki, bo mam swojego quinny speedi sx i wiem,ze lata na boki jak chce wjechac na chodnik z ulicy.

ivaz - hahaha, nie wiedzialam,ze w hm taka akcja

agnesia - buciki super
 
reklama
a ja tam lubie trójkołowce czy to dla dziecka czy dla lalki uważam że są świetne, miałam dwa wózki 4kołowe i dwa 3kołowe i zdecydowanie 3kołowce wygrywają ;]
Eve wózeczek świetny a jeszcze jak był rabat to super :D
 
Do góry