reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

Ja też myślałam o Mutsy Urban Rider albo X-landerze XA. Mąż się uparł:-p, że tylne koła skrętne są najlepsze, więc skłaniamy się ku mutsy, ale ta cena...
 
reklama
Śliczne te wasze zakupy:-) zwłaszcza dla dzieciaków.
Mordoklejko rampers dla malucha przepiękny. Ja jestem zakochana w takich ubrankach, fajnie, że latem będę mogła tak dzieciaka stroić;-) A co do sprzętów do karmienia, też bardzo podoba mi sie zestaw Tommee Tippee ale jeśli Avent ma być lepszy, to wiadomo, trzeba będzie sie przemóc:-(

Pochwalę się Wam moimi zakupami - póki co tylko dla mnie:
tunika - fajna ale cieniutka, no i mogła być dłuższa, ja jestem dość wysoka (176cm)
**TUNIKI CIĄZOWE**HIT**KOLORY** NOWOŚĆ - 25zł (442892087) - Aukcje internetowe Allegro
sweterek- tak samo jak z tuniką, mógłby być dłuższy
** SWETERKI CIĄŻOWE**SUPER** NOWOŚĆ - 35zł (449030099) - Aukcje internetowe Allegro

no i kupiłam jeszcze spodnie w h&m mama, super ale strasznie drogie:wściekła/y:
 
magmatr...urbanem się bardzo trudno cofa-trzeba sie przyzywyczaic ze jak go ciagniesz w lewo to on jedzie w prawo i na odwrót- to przez to ze tylne koła sa na jednej osi....brat meza chciał taki dla bratanka i nawet miał w domu, ale odwiózł i wymienił na 4 ridera-tez ma koła skretne i pompowane, ale niezaleznie wiec lepiej sie skreca....za to moja kolezanka która sprzedaje musty i casualplay w poznaniu polecała transportera z musty i s4 z casual....
 
Cześć dziewczyny ja z mężem już kupilismy wózek jest fajny podoba nam sie napewno dla naszego skarb ateż się spodoba wszystko w jednym wóżku jest dla niemowlaka spacerówka itp :-)
 
modroklejka, super ten koszyczek, taki słodki :-)
magmart, ja też mam zawsze problem i właściwie nie kupuję nic do ubrania w necie - mam 181cm wzrostu, więc wszystko jest za krótkie niestety :-(
 
ja do bardzo wysokich nie naleze mam 169 cm, ale za to kulkowata jestem i zawsze byłam....i wiecie co? wcale nie h&m mama, a h&m bib bardziej mi pasuje-to niby seria dla otyłych, ale jak sie najmniejsze rozmiary przymierza to sa ok...i tuniki sa dłuzsze...dziwnie to brzmi ale normalnie nosiłam góry 40-42 a z hm bib 44 ale przynajmniej nie niały waskich rekawów i z długoscia były ok-zawsze lubiłam dłuzsze ciuszki za biodro
 
W Szczecinie jest jeden sklep h&m i nie ma kolekcji mama ani bib niestety powiem wam że tu strasznie ciężko z odzieżą dla ciężarnych zwłaszcza tych co są z natury duże :baffled: znalazłam ostatnio sklepik z odzieżą ciążową ale tylko do rozmiaru 40 a ja potrzebuję większe na razie jakos sobie radze ale pewnie górą będą dresy bo te to i w sklepie kupie w rozmiarze xxl
 
mordoklejka...a wiesz ja przed pierwsza ciaza mialam rozmiar tak jak ty 40, 42 apo ciazy nie wiem jakim cudem zeszlam pierwszy raz w zyciu do rozmiaru 36...a nawet 34.....to chyba jakis cud byl:)
 
reklama
Maniulka ja też jestem ze szczecina, faktycznie u nas w h&m nie ma ubrań dla ciężarnych.Ja ostatnio pojechałam do Schwedt do h&m i tam jest duży wybór a ze Szczecina jedzie się tam szybciutko.
 
Do góry