reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

reklama
no ja wczoraj kupilam nareszcie spodnie ciazowe...rurki tak jak chcialam...czuje ogromna ulge....wygodniej....ale jeszcze jedna para by sie przydała,,,,tym razem rozszezane...no i nakupowalam synkowi juz ciuszkow na zime wiec jestem spokojna....a na te malutkie nawet nie zerkalam jeszcze....pewnie jak bede znała płec ...wtedy sie zacznie:)
 
W tym watku jeszcze mnie nie bylo wiec nadrobie zaleglosci:tak:
Ja juz od tygodnia chodze w spodniach ciazowych,gdyz brzuch dosc nagle mi wyskoczyl i nawet spodnie o rozmiar wieksze nie dawaly rady.Spodenki kupilam w 9fashion za 55 zl,sa to ciemnozielone sztruksy z elastycznym panelem na brzuch.Płaszczyk jesienno-zimowy kupilam w Orsayu-takie fioletowy,odciety w pasie,tez jestem baaardzo zadowolona.Do tego ze 4 ciuszki na Allegro,bo ja wogole i nie bedac w ciazy lubie rarytaski z allegro,jest to jeansowa spodnica mini,2 tuniki i 1 sweterek.Dodatkowo w outlecie kupilam troche majtek biodrowek o szerszym obwodzie i 2 staniki gdyz jak juz pisalam moja ciaza objawia sie przeskokiem z miseczki B na C/D.Takze chyba mam juz wyprawke dla siebie,bo pizamek mam pare luznych wiec kupowac nie trzeba.Jeszcze tylko rajstopki ciazowe do spodniczki i bedzie wszystko.Przed ciaza mialam rozmiar 38,mam 165 cm i wazylam 58 kg-teraz waze 61 kg.Nie ma jak zakupki!:wściekła/y:
 
fajny...choc zastanawiam sie jak sie prowadzi takie male kóleczka ...u nas chodniki sa takie fatalne...jedno co wiem to,ze na pewno 3 kolowego nie wezme...mam w domu Quinny zapp po starszym synku.....jest piekny....ale w prowadzeniu fatalny.....
 
ja też już w ciążowych spodniach chodzę - po domu kupiłam sobie dresy w H&M, rozmiar M, fajne ale trochę drogie były :-( a "na zewnątrz" mam spodnie z zeszłej ciąży, dżinsy i sztruksy (chociaż sztruksy jeszcze za duże, chyba w ogóle jestem chudsza niż poprzednio) oraz nowe takie pseudo-bojówki... bluzek mam mało, miałam 2 z krótkimi rękawami, ale chyba trzeba sobie kupić coś jeszcze
 
Ja mam Quinno podobny ,identyczny jak Quinny Zapp i jestem b.zadowolona ale na niemowlaka to sie nie nadaje faktycznie,na dwulatka super.
Kupimy teraz bo mi sie grubsze wydatki w przyszlym roku szykuja,postawie w garazu w pudelku i niech sobie czeka).Z Vanessa kupowalam okolo 5-6 miesiaca pozniej to byly komplikacje i notoryczny brak czasu na zakupy bo moj maz za czesto wymysla jakies wyjazdy:baffled:.Co do kolek to duze lepsze przy pierwszym wozku ,przy nastepnych to wedle pory roku i naszego gustu -dobrze mysle?
 
reklama
ja tez bede kupowała wozeczek wczesniej, a to dlatego ze u nas jesli sie nie chce tego co jest na miejscu w sklepie to na zamowiony wozeczek czeka sie ok 4-5 tyg, czasami wiecej...poza tym po doswiadczeniach brata meza, wiem ze warteo wczesniej, zwłaszcza ze nie wiem jak bedzie wygladała koncowka ciazy...

my narazie mamy trzy typy: x-lander XA, Quinny- Buzz4, lub Mutsy Transporter...pierwszy i ostatni ze wzgledu na kola...u nas potrzebne sa duze...a quinny-jest po prostu sliczy i niezle sie składa-musze brac po uwage to ze musi sie miescic w moim samochodzie a nie meza-a ja mam-tzn przejme jak zdam prawko-fiata pande

maniulka---widziałam coneco na zywo i uwierz mi...te paseczki kolorowe w srodku to jakas pomyłka! oczopolasu mozna dostac, poza tym dosc kiespko sie składa-widziałam jak mama na parkingu ledwo to wpakowała do fiata brawo....nie mowie zeby cie zniechecic, bo mnie sie on wizualnie tez podobał, ale naprawde na zywo nie robi dbrego wrazenia
 
Do góry