reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

Do mnie wkrótce przyjdzie paczka ubrań nexta letnich, pisałam Wam, że znajoma mieszka tam i poprosiłam ją o parę ubranek :)
 
reklama
Ostatnia edycja:
U nas niestety nexta zamknęli, więc w Polsce nie ma już ani jednego sklepu, nie przyjął się, ale pewnie dlatego ze był to mały sklep, nie było całej kolekcji, chociaz kiedy tam nie weszłam zawsze było pelno ludzi.
A macie może zaufanego sprzedawcę na allegro, który sprzedaje nexta, bo chętnie bym cos młodej kupiła???
A co do butów ja najbardziej lubię ecco, Zoska miała adidaski geoxa po pierwszym spacerze czuby zdarła, a w ecco chodziła pół roku a buty wygladały jak nówki, (ecco maja czuby pokryte powłoką zabezpieczającą przed zdzieraniem) lubię tez buciki clarks'a tj najbardziej podobaja mi się wizualnie, w ccc nie kupuję, kupiłam młodej sandały miała dwa razy na nogach, miały tak twarde podeszwy ze chodziła w nich jak kaczka, ale może taki kiepski fason po prostu nam sie trafił.
Agniesia to Kubus duzy chłopak, moja Zosia to dopiero wchodzi w 92, a spodnie nosi 86, w 92 się topi
 
u nas trochę tak dziwnie, bo spodnie 92 ok, a bluzki przy małe chociaż też zależy od firmy, ale next 92 są za małe, a 86 to wszystko ostatnio się takie ciasne porobiło ;| nawet nie wiem kiedy, bo jakoś specjalnie duży nie jest ;]
 
u nas też 92 na styk i kupuje 98

Ivaz może kiepski fason, ja z tych bucików zimowych (pamiętacie, prawda:-D:-D) jestem bardzo zadowolona. Ostatnio się im przyglądałam i one w ogóle się nie zniszczyły nawet przy kostce nie sa takie pogniecione. A były takie tanie, bo gdy Gosia mi je kupiła były urodziny ccc i dała wtedy za nie chyba 35zł

Kitki a jak buciki Nadi - bo pamiętam, że ty tez takie jej kupiłaś - bardzo się zniszczyły??
 
agnesia kurtka świetna, super będzie Kuba wyglądał.
Marysi z Nexta też na 98 kupuje,chociaż na lato kupiłam spodnie i koszulkę ( z zebrą) na 92 ale było napisane że ubranka są bardzo duże.A ostatnio z Wójcika kupiłam na 86 i ubranka są jeszcze duże. Wójcik Fashion Kupiłam kilka ubranek z kolekcji Drobinka, bardzo mi się podobają.Pojechała do sklepu godzinę po dostawie i już wszystko na 86 było wykupione ,kupiłam tylko legginsy na 80 ( są duże) i chustkę na głowę.Na allegro dokupiłam bluzeczkę.
 
reklama
eve swietne ubranka, ładne kolory, w ogóle w końcu coraz mniej w sklepach wszechobecnego, plastikowego różu, duzo granatu, czerwieni dla mnie bomba.
Ja to chyba poprostu zamówie coś ze ztrony nexta, bo do Polski wysyłają, jedynie trzeba zapłacic karta kredytową, a nie płatniczą, poczytam jeszcze regulamin, sprawdzę ile kosztuja przesyłki. Na allego troche sie boję zamawiaćbo zdarzają sie oszuści.
Jednak się nie opłaca, przelicznik kiepski

Tu mozna zamówić nexta http://www.halens.pl/pl/q4r/neu_kinderwelt/ ceny lepsze niz na allegro i na pewno bezpieczniej, ale z tego co się doczytałam na przesyłkę się czeka do miesiąca
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry