reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

reklama
Dziewczyny byłam właśnie w zarze i są super przeceny.Oczywiście sobie nie miałam czasu nic zobaczyć tylko dla dzieci.Już 2 tyg. temu podobał mi sie płaszczyk na Marysię przeceniony był z 239 na 170 więc nie kupiłam bo było mi szkoda,a dzisiaj ten płaszczyk był za 89 zł.Oczywiście go kupiłam w rozmiarze 2-3 lata,przecena duża z 239 na 89 zł.Kupiłam też dziewczyną rajstopy 2-paki przecenione z 45 na 19 i śliczny szalik.
 
a mój M ostatnio dowiedział się, że zamykają jego oddział i pracuje w obecnej pracy do końca lutego (a w połowie lutego rodzi nam się dziecko, dobry moment, co?), a później jak nie znajdzie pracy to d..., wiec na razie wszystkie zakupy odpuszczamy, no poza najpotrzebniejszymi, tzn kupiłam łóżko dla córki, aby swoje dotychczasowe mogła oddać maluchowi.
Dobrą okazję trafiłam na allegro, wiec spadł mi trochę kamień z serca, bo już po nocy mi się śniło, że nie jestem przygotowana. za łóżeczko z materacem (nieużywane, bo dziecko wolało łóżko rodziców:) ) zapłaciłam 150 zł a wymiar jest 160/70, wiec na trochę nam chyba starczy :)
 
iwonka, możesz zrobić foto płaszczyka, bo ja poszukuję fajnego na wiosnę.

carolin
- współczuję tej sytuacji. Może jednak szybciutko coś znajdzie Twój mąż.
 

Załączniki

  • grzybek1.jpg
    grzybek1.jpg
    18 KB · Wyświetleń: 33
  • 9a3b0d5b5b93a884.jpg
    9a3b0d5b5b93a884.jpg
    33,5 KB · Wyświetleń: 27
  • 1402085506.jpg
    1402085506.jpg
    38,5 KB · Wyświetleń: 27
Midnight-przepiekne kurteczki zwlaszcza ten plaszczyk w odcieniu morskiego:)
Rozowa kurteczka kojarzy mi sie z zimowa przez ten puszek wokol kaptura,mimo ze nie jest super ciepla to ten kozuszek wokol kaptura tak cieplo mi sie kojarzy;)

Ja tez troche zakupow zrobilam:

u 1szej sprzedajacej:

NEXT & George rozm. 92 (1413658865) - Aukcje internetowe Allegro

Dwie bluzeczki rozm. 98 (1413657920) - Aukcje internetowe Allegro

Grzybek na polarku 98 (1413657603) - Aukcje internetowe Allegro

i u 2giej sprzedajacej:

CuDnE MARKOWE spodnie 3 sztuki 92 (1418388242) - Aukcje internetowe Allegro

ZeStAw Markowych spódniczek 5 sztuk 86-92 (1418387058) - Aukcje internetowe Allegro

oraz na lato:

PEANUTS 2 FIRMOWE SUKIENKI roz.98cm (1402700334) - Aukcje internetowe Allegro

no i to...moze tak bedziemy sie zalatwiac zamiast nocnika...?:

NAKŁADKA NA SEDES Z KACZÓSKĄ - NAJTaNIEJ (1403842823) - Aukcje internetowe Allegro

Julita jest dobrze poinformowana o co chodzi z zalatwianiem.Np.lalke wysadza na nocnik z regularnoscia co 2-3 h i prawi do tej lalki:

"lala siku!tutaj siku sibo! (tutaj siku szybko),ojej nie ma siku,lala siku tutaj sibo!":-D
Potem udaje ze lalka zrobila siku i mowi do niej:"lala taaaak,cacy lala siku jest":-D

i tak caly czas,pewnie panie ze zlobka cos w tym stylu do dzieci gadaja-tak sie domyslam bo w domu to ona juz nie chce siadac na nocnik wiec te akcje mamy przerwana narazie.Ale wezme tydzien wolnego w marcu specjalnie na odpiwluchowywanie-metoda Giny Ford czyli terapia szokowa-z dnia na dzien w samych majtkach bez pieluchy,podobno malo jest dzieci ktore w tydzien sie nie naucza ;-)
 
reklama
Do góry