reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

jak znajde czas dorzuce reszte
 

Załączniki

  • bierrr.jpg
    bierrr.jpg
    40,4 KB · Wyświetleń: 22
  • 20 next.jpg
    20 next.jpg
    19,2 KB · Wyświetleń: 20
  • 14,90 next.jpg
    14,90 next.jpg
    18,2 KB · Wyświetleń: 19
reklama
midnight , super zakupy, ja kupiłam tą bluzke z zebrą i do tego spodnie brązowe lniane.Spodnie kupiłam za 30 zł a za godzinę takie same też używane sprzedały sie za 60.:szok: ubranka doszły wczoraj i sa w super stanie.
Dziewczyny taki płaszczyk jak kupiłam w zarze ( prawie taki sam ) sprzedał sie na allegro za 190 zł,jakbyście coś chciały to chyba dzisiaj będę jechała ,zastanawiam sie czy nie kupić jeszcze podobnego brązowego.Później bym pewnie sprzedała drożej niż kupiłam.
 
Ostatnia edycja:
iwonka - ja kupilam bluzke z zebra w super stanie za 15,90 ;) Ale faktycznie czasem ludzie szaleją.nie wiem dlaczego taka sama rzecz róznie sie sprzedaje
 
Iwona ja byłam w Zarze u nas, płaszczyk wisiał jeden na 4-5 lat, w ogóle niec nie było ciekawego, ale ja się tak zastanawiam ze nawet bym nie miała gdzie Zosi go załozyć, do koscioła nie chodzimy, po galeriach handlowych też z nia nie chodzę, na spacer się nie nadaję bo ona nie jest dzieckiem, które posłusznie idzie za raczke, ona biega, skacze, przewraca się, włazi na ławki więc taki płasczyk jest bez sensu, my zazwyczaj chodzimy do parku i na placyki zabaw, zaraz młoda idzie do przedszkola ale tam tez nie jest to odpowiedni strój, wiec u nas takie ciuchy nie zdaja egzaminu, choc sa sliczne, ale mało dla nas funkcjonalne. Zoska to i w sukienkach prawie nie chodzi, ma w szafie teraz z 5szt i kazda z nich miała tylko po razie na sobie. Za to spodnie, leginsy i szorty są w stałym uzyciu.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry